Івано-Франківська рибоохорона поповнила колекцію браконьєрських знарядь

Рубрика: Новини

27-02-17-01     Під час чергового природоохоронного рейду на Дністрі 23.02.17 інспектори Івано-Франківського рибоохоронного патруля вилучили у порушників правил рибальства цілий арсенал заборонених засобів лову риби. Крім малих і більших «екранів» браконьєри застосовували «крошні» (ФОТО).

     В четвер, 23 лютого 2017 року, інспекторським складом Івано-Франківського рибоохоронного патруля проводився рибоохоронний рейд по Дністру від Галича до Нижнева. Метою заходу був контроль дотримання правил рибальства на шести зимувальних ямах, розташованих на річці.

    Рейдові групи були підсилені громадськими інспекторами рибоохорони. Випадків браконьєрства на самих зимувальних ямах не було зафіксовано. Проте рейд виявився результативним: в пригирловій ділянці Гнилої Липи затримано трьох “крошнярів”.

27-02-17-03

     На Дністрі в районі між зимувальними ямами затримано ще одного “крошняра”.

27-02-17-02

    Пійману браконьєрами рибу державні інспектори рибоохоронного патруля випустили в річку, оскільки «крошні» мало травмують рибу і вона була жива.

     В пригирловій ділянці Золотої Липи рейдовою групою виявлено та затримано двох браконьєрів, що ловили рибу “екранами”.

27-02-17-01

 Також під час проведення рибоохоронного рейду виявлено та вилучено кілька безгосподарських “екранів”.

     На всіх затриманих браконьєрів складено адміністративні протоколи за ч. 4 ст. 85 КУпАП. “Крошні” та “екрани” вилучено. Матеріали справ передано до судів. Кожного браконьєра буде оштрафовано на суму від 340 грн. до 680 грн.

Джерело:

«Управління Державного агентства рибного господарства у Івано-Франківській області»

Поделитесь информацией:

Давайте дружить:

Оставить комментарий

Comment Spam Protection by WP-SpamFree