Каскаду ГЕС на Дністрі ніхто будувати не буде

Рубрика: Новини

    21-03-19-01Таку заяву зробив 18 березня 2018 року міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак в м. Заліщики під час проведення урочистостей з нагоди відкриття реконструйованого офісу Національного Природного Парку «Дністровський каньйон»

     Під час робочої поїздки на Тернопільщину міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак запевнив, що на Дністрі ГЕС ніхто будувати не буде. Більше того, площу національного природного парку «Дністровський каньйон» мають намір значно збільшити.

     Про це йшлося під час урочистостей з нагоди відкриття реконструйованого офісу адміністрації НПП, що відбулися 18 березня у Заліщиках. На будівлю Мінприроди виділило майже 6 млн. грн.

      «Ми перерізали «стрічку» до сучасної адміністративноі споруди, яка – я вірю – стане надійною фортецею для наших 49 співробітників нацпарку, і в яку вони будуть хотіти щодня приходити на роботу, щоб продовжувати добру справу збереження нашого довкілля і в тому числі, унікальних природних об’єктів.

     Маю надію, що їх у парку стане більше, адже ми чекаємо на підпис Президентом України Указу про розширення на 900 га територій цього нацпарку. Для управління таким «господарством» точно необхідні належні умови.

     А ще ми ініціюємо занесення унікальних печер Тернопільщини до об’єктів всесвітньої природної спадщини ЮНЕСКО. Серед них одна, до речі, занесена до Книги рекордів Гіннеса (печера «Оптимістична»). Це теж стосується НПП «Дністровський каньйон», — написав Остап Семерак на своїй сторінці в мережі «Фейсбук».

21-03-19-01

     Міністр на Тернопільщині заявив про відсутність будь-яких причин поширювати неправдиву інформацію про нібито будівництво ГЕС на Дністрі. Мовляв, для цього ніхто дозволу не давав, а отже подібні заяви активістів є маніпуляцією та неправдою.

Джерело:

Сторінка Facebook міністра екології та

природних ресурсів Остапа Семерака

     Ознайомитись також:

Поделитесь информацией:

Давайте дружить:

Оставить комментарий

Comment Spam Protection by WP-SpamFree