Кожен браконьєр рано чи пізно попаде в надійні руки рибоохоронного патруля

Рубрика: Новини

01-09-17-02     А браконьєри на Пруті далі продовжують грубо порушувати правила рибальства: використовують заборонені засоби лову – остроги, та ловлять вудками «червонокнижну» і заборонену до вилову рибу (ФОТО).

     Про це свідчать результати роботи Івано-Франківського рибоохоронного патруля всього за пару днів.

     Так, під час рибоохоронного рейду в суботу 19 серпня 2017 року державними інспекторами Івано-Франківського рибоохоронного патруля спільно з громадськими інспекторами рибоохорони вночі о 00:30 поблизу с. Видинів Снятинського району затримано 2 місцевих мешканців, які полювали із застосуванням саморобних острог на рибу.

01-09-17-03

      Браконьєри-“мисливці” били рибу без розбору. В результаті такого браконьєрства один вполював 3 “червонокнижні” марени та 1 головня, а другий – 1 “червонокнижну” марену, 2 головні та 2 підусти. Загальна вага добутої риби була близько 520 г.

01-09-17-03

      На обох браконьєрів складено по адмінпротоколу за ч. 4 ст. 85 КУпАП (грубі порушення правил рибальства), рибу та остроги вилучено.

01-09-17-02

     Матеріали справ разом з нарахованими збитками (одному 1007 грн. – котрий вполював більше марен, іншому 432 грн.) направлено до суду. На браконьєрів судом буде накладено штрафи від 340 грн. до 680 грн. кожному.

     Наступного дня, в неділю 20 серпня 2017 року, завершуючи рибоохоронний рейд на Пруті, близько 13 години, держрибінспектори поблизу с. Перерив Коломийського району виявили факт незаконного вилову “червонокнижної” риби.

     Два мешканці Косівського району успішно рибалили вудками на Пруті. Все б нічого, але вони брали в садки всю рибу, яка їм ловилась. В результаті на момент зустрічі з рибоохоронним патрулем в садку одного рибалки було 3 марени та 4 рибця, а в садку другого – 3 марени та 2 рибця.

    Чотири ще живі марени рибоохоронці випустили з садків у воду. Решта риб (марени – “червонокнижні” риби, рибці – заборонені для вилову правилами рибальства) – стали підставою для нарахування збитків: одному – 1350 грн., іншому – 840 грн. І це за улов загальною вагою близько 500 г.

     На обох складено адміністративні протоколи за ст. 90 КУпАП. Порушникам правил рибальства загрожує штраф від 340 грн. до 510 грн. та відшкодування завданих збитків. Матеріали справи передано на розгляд суду.

Джерело:

Івано-Франківський рибоохоронний патруль

Поделитесь информацией:

Давайте дружить:

Оставить комментарий

Comment Spam Protection by WP-SpamFree