На Дністровському водосховищі встановили біля 120 нерестових гнізд

Рубрика: Новини

29-04-20-03     24 квітня 2020 року працівниками та громадськими інспекторами Чернівецького рибоохоронного патруля із залученням громадськості проведено акцію з виготовлення та встановлення нерестових гнізд (ФОТО)

     Захід проходив на Дністровському водосховищі в адміністративних межах с. Непоротове Сокирянського району Чернівецької області та с. Стара Ушиця Кам’янець-Подільського району Хмельницької області. Всього було встановлено близько 120 нерестових гнізд.

29-04-20-01

     Конструкція нерестових гнізд дуже проста. Вона складається із зрізаних кущів та хвойних гілок, які змотують разом. По всій довжині до гілок прив’язано порожні пластикові пляшки, які утримують гніздо на плаву. На кінцях – каміння для стійкого положення конструкції на воді. Основні види риб, для яких призначаються встановлені нерестові гнізда – окунь, судак, плітка, карась, лящ, короп та сазан.

29-04-20-02

     «Дністровське водосховище належить до водойм каньйонного типу, в яких умови нересту та розвитку молоді для більшості видів риб далекі від оптимальних. Тому встановлення нерестових гнізд є необхідним заходом для покращення умов відтворення аборигенної іхтіофауни водосховища»: – зазначила начальник Чернівецького рибоохоронного патруля Вікторія Устименко.

29-04-20-03

     Чернівецький рибоохоронний патруль закликає громадян бути відповідальними та дотримуватись природоохоронного законодавства України. Якщо Ви помітили порушення – прохання терміново повідомляти за номером цілодобової телефонної «гарячої лінії» Управління: 066 067 38 69

Джерело:

Чернівецький рибоохоронний патруль

     Ознайомитись також:

Поделитесь информацией:

Давайте дружить:

Оставить комментарий

Comment Spam Protection by WP-SpamFree