На озері в парку Жовтневий чоловік зловив сома довжиною 1.5 м

Рубрика: Новини

01-07-21-01     28.06.21 на спінінг Василь Антонюк в озері у парку “Жовтневий” у Чернівцях зловив величезного сома, про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook (ФОТО і ВІДЕО)

     Озеро знаходиться на вул. Південно-Кільцевій у Чернівцях. Його дуже давно не спускали і не чистили, тому зовсім не дивно, що в ньому міг вирости подібний велетень. На фото видно, що риба у висоту майже півтора метра.

01-07-21-01

    Василь розповів, що вперше зловив таку велику рибу, хоча рибалить ще з дитинства.

     “Це у понеділок трапилося. Ми відпочивали з сім’єю поблизу озера. Я, як завжди, вирішив порибалити. Коли витягнув велетенського сома, то одразу збіглися люди дивитися. Це й для мене було несподіванкою, адже це найбільший улов за все моє життя. Раніше тільки траплялися щуки, окуні, якщо соми, то до п’яти кілограмів”, – розповідає пан Василь.

01-07-21-02

     Чоловік родом із села Митків на Заставнівщині. Там поряд – Дністер, тому часто бував на річці, там і ловив завжди рибу.

     На озеро біля парку “Жовтневий” ходить вже два роки.

      – Риболовля для мене – це вже більше, ніж просто захоплення. Люблю цю справу ще з дитинства, завжди ловив рибу в Дністрі. Проте навіть там не вдавалося нічого подібного зловити, – ділиться чоловік.

     Сома Василь відпустив, не став брати додому. На згадку залишилися тільки фотографії.

     “Додому я сома не забирав, відпустив назад у воду. Не можу сказати точно, якої довжини він був та скільки важив. На фото хвіст зігнутий, тому, можливо, що й навіть до двох метрів та вагою приблизно в 20-25 кілограмів. Ловив на спінінг”, – додає рибалка.

     Чоловік не знає, звідки така рибина могла з’явитися у водоймі посеред міста. Хоча висловлює здогадку, що маленьких сомів могли періодично запускати у воду, де вони вже й виростали.

     – Раніше хлопці ловили вже тут сомів, але не дуже великих – до п’яти кілограмів. Я взагалі не знаю, чи раніше хтось виловлював тут таку велику рибу. Стежу в соцмережах за рибальськими спільнотами, то там часто читаю, що сомів запускають у це озеро. Можливо, якийсь і виріс аж до такого розміру, – каже Василь.

      Виконувач обов’язків директора парку “Жовтневий” Юрій Воронка розповів, що про таку велетенську рибу в озері вони не чули нічого.

      – Можлива така версія, що рибалки підкидали маленьких сомів, якийсь і виріс до таких розмірів. Востаннє це озеро чистили ще у 2004 році. Якби ж це робили частіше, то, звичайно, виявили його швидше. Наразі фінансування на це немає, тому ми робимо тільки забори води, перевіряємо на нітрати. За благоустрій парку дбаємо своїми зусиллями. Але рибу з цього озера я би не рекомендував нікому їсти, – розповів пан Юрій.

     Ознайомитись також:

 RYBY

23-06-21-04Чудова сутичка рибалки з величезним сомом (ФОТО і ВІДЕО)

 

 

 

 

IMG_20210509_091245_219Боротьба з трофейним коропом на озері 09.05.21 (ФОТО і ВІДЕО)

 

 

 

 

20-02-21-08Очікуваний улов – ОКУНЬ, неочікуваний улов – КОРОП (ФОТО і ВІДЕО)

 

 

 

RYBY

Поделитесь информацией:

Давайте дружить:

Оставить комментарий

Comment Spam Protection by WP-SpamFree