На Тернопільщині рибоохоронці не дають жодного шансу браконьєрам зловити рибку

Рубрика: Новини

    25-04-19-01Як тільки порушники Правил рибальства розкладуть своє заборонене знаряддя лову і опустять у воду, одразу, як з під землі, вистрибують інспектори Тернопільського рибоохоронного патруля і складають на браконьєрів протоколи (ФОТО)

     Так, 19 квітня 2019 року на річці Серет біля с. Касперівці Заліщицького р-ну два чоловіки вирішили «порибалити» хватками (павук). Тільки браконьєри опустили їх у воду, одразу з’явились інспектори Тернопільського рибоохоронного патруля і склали 2 адміністративні протоколи за ч.4 ст.85 КУпАП. Завдяки оперативним діям рибоохоронців, браконьєри не встигли завдати збитків рибним запасам.

25-04-19-01

    Цього ж дня на річці Збруч біля с. Бережанка Борщівського району місцевий житель намагався зловити рибу забороненим знаряддям лову – сіткою «Екран». Завдяки оперативності патрульних, чоловік не встиг завдати збитків рибним запасам.

     21 квітня 2019 року на озері біля с. Мухавка Чортківського району Тернопільської області рибалки здійснювали вилов риби із перевищенням дозволеної кількості гачків під час весняно–літньої нерестової заборони (під час нересту дозволено ловити лише на один гачок). Рибалки-порушники, всі мешканці Чортківського району, не встигли нанести збитків рибному господарству. На кожного складено адміністративний протокол.

25-04-19-02

    Згодом рейдова група зафіксувала грубе  порушення правил рибальства  на річці Серет біля с. Сосулівка. Місцевий житель здійснював вилов риби забороненими знаряддями лову – двома сітками «Екран».

    І знову, завдяки оперативності рибоохоронних патрульних, чоловік не встиг завдати шкоди рибним запасам області. Заборонене знаряддя лову вилучено. На порушника складено адміністративний протокол за ч. 4 ст. 85 КУпАП.

    Однак, рибоохоронці не завжди встигають попередити порушення Правил рибальства і частіше, як кажуть, браконьєрів беруть на гарячому з уловом. Тому, порушники Правил рибальства знайте – за кожним кущем, деревом, пагорбом, за вами цілодобово стежать рибоохоронці і розплата за порушення Правил рибальства неминуча!

    Управління Державного агентства рибного господарства у Тернопільській області закликає громадян бути відповідальними та дотримуватись встановлених Правил рибальства. Якщо Ви помітили порушення, прохання терміново повідомляти на цілодобову «гарячу лінію» Тернопільського рибоохоронного патруля: 0352 27 70 34 та 097 427 85 95.

Джерело:

Тернопільський рибоохоронний патруль

     Ознайомитись також:

Поделитесь информацией:

Давайте дружить:

Оставить комментарий

Comment Spam Protection by WP-SpamFree