Неймовірна історія напередодні ВЕЛИКОДНЯ

Рубрика: Новини

02-05-21-01-1     Щоб скоротити шлях с одного села в інше чоловік спробував перейти р. Прут вночі вбрід, однак рівень води стрімко підіймався, чоловік послизнувся і впав у крижану воду, добрався до острівця посередині річки і там повинен був зустріти Великдень (ФОТО)

     Пригода трапилася близько одинадцятої години вечора 1 травня поблизу села Мамаївці, що у Чернівецькій області. 35-річний чоловік потрапив у халепу. Він хотів перейти річку Прут убрід, щоб скоротити шлях додому, у село Стрілецький Кут. Доходячи до острівця посередині річки, чоловік впав у воду.

02-05-21-05

     Пригода трапилася близько одинадцятої години вечора 1 травня, ідеться у повідомленні пресслужби Управління ДСНС у Чернівецькій області.

02-05-21-06

На щастя, потерпілому вдалося вибратися із води та при цьому він повністю намочив весь одяг. Чоловік тривалий час перебував на острівці, адже не зміг одразу зателефонувати з мобільного, який намок, до служби порятунку.

02-05-21-04

     На той момент життя людини опинилося в великій небезпеці, адже сильна, стрімка течія річки не дозволяла йому продовжити рух, а рівень води постійно підіймався, поступово затоплюючи острівець», – повідомляють рятувальники.

02-05-21-02

     Коли чоловіку вдалося зателефонувати до ДСНС, на місце події негайно було направлено рятувальників 3 державної пожежно-рятувальної частини та гірського пошуково-рятувального відділення Аварійно-рятувального загону. Рятувальні роботи ускладнювалися темною порою доби, потерпілий не міг точно вказати місце свого перебування, тому довелося шукати його вздовж берега річки.

02-05-21-03

     Знайшовши чоловіка на острівці рятувальники заспокоїли його та приступили до його порятунку. Докладаючи чималих зусиль та долаючи стрімку течію рятувальники гірського пошуково-рятувального відділення з допомогою плавзасобу дісталися до острівця, надали потерпілому необхідну допомогу, першочергово рятувальники дали  одяг, щоб він міг зігрітися та перевезли чоловіка до берега.

02-05-21-01-1

     Надавши всю необхідну допомогу потерпілому та переконавшись, що його життю нічого не загрожує, рятувальники відвезли чоловіка додому.

Джерело:

Пресслужба Управління ДСНС у Чернівецькій області.

     Ознайомитись також:

RYBY

15-04-21-02Олімпійський спокій – А у мене клює!

20Підбірка із 20 веселих ГІФок на рибальську тему

16-09-20-01У фінал фотоконкурсу прикольних знімків дикої природи увійшла усміхнена риба

 

 

 

RYBY

Поделитесь информацией:

Давайте дружить:

Оставить комментарий

Comment Spam Protection by WP-SpamFree