Нова ініціатива Чернівецького рибоохоронного патруля

Рубрика: Новини

     14-02-19-02Рибалкам, які ловлять рибу на території Чернівецької області та на Дністровському водосховищі пропонують заповнювати «Картку рибалки» в яку потрібно вносити данні з кожної риболовлі – де, коли, скільки риби і на яку снасть зловили. Далі заповнену «Картку рибалки» потрібно передавати на опрацювання іхтіологам Чернівецького рибоохоронного патруля (ЗРАЗОК Картки рибалки)

     Картку рибалки пропонують заповнювати з метою дослідження видового та кількісного складу популяцій видів водних біоресурсів у водоймах Чернівецької області та Дністровському водосховищі. Розробили Картку інспектори та іхтіологи Чернівецького рибоохоронного патруля спільно з представниками ГО «Громада рибалок Буковини» та Чернівецькою обласною федерацією риболовного спорту.

14-02-19-01

     «Картка містить загальні положення правил рибальства, таблиці для внесення даних щодо статистичних показників вилову водних біоресурсів. За результатами лову, рибалкам потрібно вносити відповідні дані до Картки, які в подальшому будуть опрацьовані іхтіологами Чернівецького рибоохоронного патруля. Внесена громадянами інформація, необхідна для формування наукових висновків щодо розвитку іхтіофауни та розробки планів розвитку рибного господарства, заявок для зариблення, наукових позицій стосовно розвитку аквакультури тощо», – повідомляють у відомстві.

     В Картку рибалки потрібно вносити наступні відомості:

  • дата риболовлі;
  • місце риболовлі;
  • вид виловлених водних біоресурсів;
  • кількість, шт.;
  • вага, кг.;
  • довжина, см;
  • знаряддя лову, кількість гачків;
  • примітка.

14-02-19-02

Зразок «Картки рибака»

     Чернівецький рибоохоронний патруль звертається з проханням до рибалок, які здійснюють лов риби на внутрішніх водоймах Чернівецької області та Дністровському водосховищі – заповнювати Карту рибалки.

     В електронному варіанті Картку рибалки можна заповнити за ⇒посиланням⇐.

Джерело:

Чернівецький рибоохоронний патруль

Поделитесь информацией:

Давайте дружить:

Оставить комментарий

Comment Spam Protection by WP-SpamFree