Оновлена гаряча лінія для населення

Рубрика: Новини

02-09-16-01     З 1 вересня розпочинає роботу БЕЗКОШТОВНА телефонна “гаряча лінія” Держрибагентства, на яку громадяни можуть звертатися, помітивши порушення правил рибальства на водоймах, незаконний продаж риби в точках продажу, а також звертатися щодо роз’яснення Правил любительського та спортивного рибальства.

     За словами Голови Держрибагенства Яреми Коваліва, “гаряча лінія” працювала і раніше, але мала значні технічні обмеження і не задовольняла потреби громадян та галузі. У новій “гарячій лінії” внесені наступні кардинальні зміни:

  • номер телефону безкоштовний для вхідних дзвінків як із номерів телефоні українських мобільних операторів, так і з стаціонарних телефонів;
  • за допомогою спеціального програмного забезпечення отримані дзвінки автоматично опрацьовуються і відправляються до територіальних управлінь в регіони у режимі реального часу.

02-09-16-01

     Гаряча лінія працює у двох режимах:

  • консультування громадян та фіксація звернень щодо імовірних порушень Правил любительського та спортивного рибальства працює з понеділка по четвер із 9:00 до 18.00, а у п’ятницю до 16:45;
  • фіксація звернень громадян у автоматичному режимі – цілодобово 7 днів на тиждень.

     Також Голова Держрибагенства розповів, що перші два тижні “гаряча лінія” буде працювати в тестовому режимі. Протягом цього часу буде опрацьовано нову модель ефективного реагування на звернення громадян. Інформація про імовірні правопорушення направлятиметься з “гарячої лінії” відповідальним підрозділам в областях, а у випадках особливо значних порушень законодавства та правил рибальства або імовірної участі у незаконних діях місцевих посадовців – за справу буде братись новостворений Відділ оперативного реагування «рибоохоронний патруль», в компетенцію якого входить проведення рибоохоронних заходів на території всієї України.

     Номер телефону “гарячої лінії”: 0-800-50-52-50, дзвінки з українських мобільних операторів та стаціонарних телефонів – безкоштовні.

Джерело:

“Держрибагенство”

Поделитесь информацией:

Давайте дружить:

Оставить комментарий

Comment Spam Protection by WP-SpamFree