Опубліковано унікальне відео полювання в океані китів

Рубрика: Новини

    21-10-19-01Дивовижне відео з унікальними кадрами над водою і під водою, в якому вчені продемонстрували, як полюють кити. Під час полювання кити пірнають і плавають в кільці навколо своєї здобичі, видуваючи бульбашки на ходу в якості бар’єру (ФОТО і ВІДЕО)

    Відео складається з двох “частин”: перша показує вид зверху на горбатих китів, які створюють бульбашкові тунелі, зняте за допомогою дронів. А друга частина – демонструє відео з камер, які прикріплені безпосередньо до китів.

21-10-19-01

    Це висхідне кільце утворює тунель, з якого не може виплисти риба через ці ж бульбашки, дозволяючи іншим китам в групі підпливати знизу, і, розкривши рот, ковтати їжу разом з бульбашками повітря.

21-10-19-02

    Це дуже цікава і захоплююча річ, яку можна спостерігати, і вченим з Гавайського університету в Маноа вдалося зняти це полювання на відеокамеру.

21-10-19-03Морський біолог Ларс Бейдер

     “У нас два кута відеозйомки. Кадри з безпілотника показують нам бульбашкові мережі і те, як бульбашки починають виходити на поверхню, і то, як тварини піднімаються через цю сітку, коли вони з’являються, в той час як камери на китах показують нам, що бачать тварини під водою”, – розповів морський біолог Ларс Бейдер.

    Горбаті кити, як правило, в літні періоди відвідують район Аляски для годування, а потім, в зимовий час, відправляються в тепліші води до Гавани, де у них починається період розмноження. У цей період кити не їдять.

     Також вчені з’ясували, що не всі кити так полюють. У них є різні методи. Таким же “бульбашковим” методом харчуються і кити Брайда (Balaenoptera edeni), а дельфіни-афаліни (Tursiops) використовують схожу техніку. Афаліни піднімають кільце осаду з дна, щоб ловити зграйну рибу.

Джерело:

Відео з Youtube

     Ознайомитись також:

Поделитесь информацией:

Давайте дружить:

Оставить комментарий

Comment Spam Protection by WP-SpamFree