Оригінальна риболовля на каналах Амстердама

Рубрика: Новини

11-07-20-01     Вже сім років в Амстердамі практикують незвичайну розвагу для туристів — круїзи на човнах мальовничими каналами, під час яких можна виловлювати із води сміття. Організовує круїзи екологічна організація Plastic Whale, яка називає себе «першою у світі професійною пластиково-риболовецькою компанією» (ФОТО і ВІДЕО)

    Під час її двогодинних круїзів пасажири сітками виловлюють із води пластикове сміття, одночасно милуючись мальовничими краєвидами. Амстердам має у своєму розпорядженні концентричну мережу каналів 17-го століття, яка простягається на 105 км. Ті, кому не цікаві звичні романтичні круїзи при свічках із їжею та напоями, можуть вибрати оригінальній відпочинок зі збиранням сміття, який пропонує Plastic Whale.

11-07-20-01

      За сім років роботи компанія разом із добровольцями виловила в каналах Амстердама, що входять до списку об’єктів Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, понад 146 тис. пластикових пляшок. Станом на травень було вивезено 2’194 пакетів пластикового сміття. Вміст цих мішків використовується для створення постійно зростаючої флотилії Plastic Whale, яка на даний час налічує 10 човнів.

     Маріус Сміт, засновник компанії, говорить: «Близько 80% того, що потрапляє в море, надходить із міст по всьому світу. Моє ідея полягає в тому, щоб мільйони таких людей, як я, могли зробити свій внесок у зміну ситуації, що склалася».

     Круїзи Plastic Whale, які на сьогоднішній день охопили вже більше 15’500 бажаючих, популярні серед туристів, а також їх замовляють місцеві шкільні групи.

    «П’ята частина турів проводиться зі шкільними групами. Ця “рибалка” подобається дітям і позитивно на них впливає. Коли ми розповідаємо школярам про те, що робимо човни зі сміття, яке вони виловлюють, вони розуміють, що до нього потрібно ставитися як до сировини, а не як до відходів», — розповідає Сміт.

    Індивідуальні тури Plastic Whale можна забронювати через Airbnb Experiences. Пасажири платять 30 доларів за екскурсію зі збором сміття каналами Амстердама. Надаються чай, вода, шоколад, ковдри, рибальські сіті та рукавички. Варто також відзначити, що гості можуть не діставати сміття з каналів, якщо не бажають. Наприкінці кожного рейсу той, хто виловив «найоригінальніший» об’єкт із води, отримує спеціальний приз.

Джерело:

Екологічна організація Plastic Whale

     Ознайомитись також:

Поделитесь информацией:

Давайте дружить:

Оставить комментарий

Comment Spam Protection by WP-SpamFree