Отруто-хімікати з полів стікають в річки, через що хворіють люди і тварини

Рубрика: Новини

    24-05-18-0122 травня 2018 року жінка погнала корів на водопій  до річки Лімниця поблизу с. Мединя Галицького р-ну Івано-Франківської області. Вийшовши з річки 16 тварин лягло. Після 16:00 жінка відчула дивний різкий запах, а згодом її госпіталізували з діагнозом “отруєння невідомою речовиною” . Річка Лімниця впадає у Дністер поблизу с. Шевченкове, а далі Дністер несе свої води ще по території шести областей України. Цю отруєну воду і рибу, яка мешкає в ній, споживають люди.

     Жінка-пастух випасала корів поблизу поля з пшеницею, яке належить агрохолдингу «Мрія». За словами землекористувача ПП Клим Ольги Іванівни, обробка посівів пшениці проводилася препаратом полікарбамід (мінеральне добриво). Обробку проводили в нічний час з 20 на 21 травня 2018 року. За словами сільського голови Медині, землекористувач не повідомляв про обробку посівів агрохімікатами.

24-05-18-01

     23.05.18 мешканці с. Мединя, чия худоба отруїлась через оброблення хімікатами полів агрохолдингом «Мрія», прийшли вимагати розслідування під стіни Галицької РДА. За словами жінки, яка пасла корів, вона перебувала на пасовищі від сьомої ранку, а дивний запах відчула аж після 16:00. Згодом жінці стало погано: почалась нудота та запаморочення. На согодні, стан здоров’я жінки задовільний.

      На місце події приїжджала поліція, швидка допомога та ветеринар, який констатував отруєння тварин. Корови вижили після отруєння, але постає запитання, чи придатне їх молоко до споживання?

Джерело:

Головне управління Держспоживслужби у Івано-Франківській області

Поделитесь информацией:

Давайте дружить:

Оставить комментарий

Comment Spam Protection by WP-SpamFree