Під час нересту Хмельницькекоінспекція бореться з браконьєрами

Рубрика: Новини

05-04-17-02     В рамках операції “Нерест 2017” Державна екологічна інспекція у Хмельницькій області продовжує проводити рейдові перевірки за станом охорони та відтворення риби та інших водних живих ресурсів у весняно-літній нерестовий період 2017 року, та слідкує за дотриманням громадянами правил природоохоронного законодавства (ФОТО).

     До реалізації заходів в рамках природоохоронних операцій залучають також спеціалістів Управління Хмельницькрибохорони, Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області та громадських інспекторів з охорони довкілля.

05-04-17-01

     За результатами заходів державного нагляду (контролю) Держекоінспекцією виявлено порушення  природоохоронного законодавства на територіях Летичівського, Новоушицького, Камянець-Подільського районів. За порушення правил рибальства по ст. 85 ч.3 КУпАП до адміністративної відповідальності притягнуто 5 осіб на загальну суму штрафів 578 грн.

05-04-17-02

    Операція “Нерест 2017” триватиме до 29 червня (включно), тому для справжніх любителів природи та спортивної риболовлі в області на рибогосподарських водоймах відведено спеціальні місця, де дозволено ловлю риби одним вудилищем на один гачок.

06-04-17-03

     Державна екологічна інспекція у Хмельницькій області закликає:

  1. Не залишатися байдужими до фактів порушення природоохоронного законодавства, дотримуватися правил рибальства та не допускати браконьєрської ловлі в період нересту, адже метою операції «Нерест 2017» є не тільки збереження, а й примноження рибних запасів водойм нашої держави;
  2. Дотримуватись правил поведінки в лісі:
  • не розводьте багать у лісі, окрім спеціально відведених рекреаційних зон;
  • суворо заборонено палити в лісі, особливо там, де наявна суха підстилка;
  • ні в якому разі не використовуйте сірники;
  • суворо забороняється застосування в лісі піротехніки та інших вибухових і пожежонебезпечних речовин.
  1. Виїжджаючи на природу обов’язково візьміть із собою пакети для сміття, приберіть хоча б за собою!

Джерело:

Державна екологічна інспекція у Хмельницькій області

www.deihm.gov.ua

Поделитесь информацией:

Давайте дружить:

Оставить комментарий

Comment Spam Protection by WP-SpamFree