Підводний мисливець у Дніпрі добув сома розміром у свій зріст

Рубрика: Новини

16-01-20-03
      У Дніпрі рибалка і блогер Олександр Громадський зловив гігантського сома, який насилу помістився на фотографії. Риба важить 18 кілограм, але користувачі мережі написали про те, що на вигляд вона здається не менше 40 кілограм (ФОТО)

    Олександр добув рибу за допомогою рушниці Pelengas 700. Він вистрілив сому в центр хвоста по хребту. Про це рибалка розповів на своїй сторінці в Facebook.

      “Перший трофей при бічному пострілі був пробитий навиліт, звичайно це поки мало про що говорить, але думаю подальші результати і висновки не змусять себе довго чекати”, – поділився своїми враженнями рибалка.

16-01-20-02

     Він також розповів, що його основна зброя – це Pelengas 500. Її він використовував цілий рік і влітку, і взимку, але в сезон чистої води була невпевненість при пострілах на дальню відстань. Тому він вирішив спробувати Pelengas 700.

      “Порівнювати постріл з 700-ки з 500-кою це все одно що порівнювати їзду на 2-х літровому і 5-й літровому авто. Постріл начебто спокійний і нерізкий, але на стільки впевнений і потужний, що я, якщо чесно, поки ще перебуваю в легкому шоці!

16-01-20-01

     У момент заряджання гарпуна вже багато що стає зрозумілим, хоча закачування все ті ж 25 кг. Укомплектував цільним гарпуном 7,5 мм і збільшеною котушкою, до речі вмістилося 34 метра шнура діаметром 2 мм”, – написав Олександр.

     Ознайомитися також:

Поделитесь информацией:

Давайте дружить:

Оставить комментарий

Comment Spam Protection by WP-SpamFree