Рибалка сам виклав в інтернеті фото-докази свого порушення правил рибальства

Рубрика: Новини

15-01-18-05     30.12.17 рибалка виклав в мережі багато своїх фотографій з чималим уловом. На занадто «гарний» улов вдалого рибалки звернули увагу активісти ГО “Протидія корупції та моніторинг екології “Скеля”. Як виявилось, він ловив рибу на зимувальній ямі. Тепер вмілому рибаку загрожує штраф розмір якого визначить суд (ФОТО).

     Житель Теребовлі похвалився в соціальній мережах великим уловом риби, яку зловив на Тернопільському озері. Його допис побачили активісти ГО “Протидія корупції та моніторинг екології “Скеля” і тепер хлопцю прийдеться відповідати перед законом.

15-01-18-04

     Було встановлено, що вся риба зловлена у забороненому місці – на зимувальній ямі Тернопільського озера. Більше того, рибалка перевищив добову норму вилову – 3 кг. на одну людину за добу.

15-01-18-03

     «Приклад людської жадібності! Чимало рибаків не дотримуються правил любительського та спортивного рибальства і, як правило, вони не розповідають про це. Тут же ми бачимо, як Міша Колодійчук, житель м. Теребовля, хизується у соцмережах явним переловом добової норми вилову риби (більше 3 кг). Даний улов був зловлений у забороненому місці, на зимувальній ямі Тернопільського ставу», – йдеться в дописі ГО “Протидія корупції та моніторинг екології “Скеля” у FaceBook.

15-01-18-01

     Також в мережі були оприлюднені інші докази злочину, які автор одразу ж видалив. Зокрема, у коментарях хлопець вступає в суперечки з іншими рибалками та хамовито їм відповідає. Хоча житель Тернопільщини спочатку все заперечував та почав вигадувати історії про групу рибалок, 5-го січня на нього склали протокол за ст.85 ч.3 КУпАП – Порушення правил використання об’єктів тваринного світу.

15-01-18-02

     Згідно ст. 85 ч.3 КУпАП за вчинення порушення передбачена відповідальність від попередження до накладення штрафу від двох до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (34-170 грн.).

Джерело:

06-06-17-02

ГО “Протидія корупції та моніторинг екології “Скеля”

Поделитесь информацией:

Давайте дружить:

Оставить комментарий

Comment Spam Protection by WP-SpamFree