Рибоохоронний патруль роз’яснює Правила рибальства і виписує адмінпротоколи порушникам

Рубрика: Новини

09-11-17-01     Івано-Франківський рибоохоронний патруль отримав від Державного агентства рибного господарства України надруковані кишенькові Довідники рибалки з детальним роз’ясненням Правил любительського та спортивного рибальства. Ці довідники роздають державні інспектори під час проведення рибоохоронних рейдів на водоймах та ринках області (ФОТО).

     Довідники містять загальні правила любительського рибальства, перелік законодавчих документів, що регламентують дане питання, перелік заборонених ділянок для здійснення вилову в області, розміри риб, дозволені до вилову рибалкам. Крім того, в брошурі зазначена відповідальність за вчинення правопорушень, такси для обчислення розміру відшкодування шкоди, розміри компенсації за вилов риби з Червоної книги України, номери телефону “гарячої” лінії. Невеличкий формат брошури обрано таким спеціально, щоб рибалкам було зручно мати її при собі під час риболовлі.

Dovidnik_rybalky_01

     Довідник створено з метою інформування людей про законодавчі вимоги під час здійснення рибальства та формування культури соціально відповідального рибальства в Україні.

     Дані довідники поширюються держрибінспекторами безпосередньо під час рибоохоронної діяльності, при здійсненні просвітницьких заходів на водоймах стосовно дотримання положень та вимог Правил любительського та спортивного рибальства.

     Так, під час рибоохоронного рейду по Дністру та його притоках, що проводився у суботу та неділю 4,5 листопада 2017 року, біля м. Галич Івано-Франківської області, виявлено численні факти порушень правил рибальства.

     4 листопада 2017 року біля 10 години на р. Гнила Липа держрибінспекторами виявлено двох браконьєрів, які ловили рибу крошнями (павуками). Обидва мешканці с. Тустань Галицького району. Вони орудували підйомними сітками 1,5*1,5 м. На час зустрічі з рибоохоронцями один браконьєр ще нічого не зловив, а інший мав невеличкий улов: 2 карасі та 5 верховодок загальною вагою 300 г.

09-11-17-03

     На обох браконьєрів складено по адмінпротоколу за ч. 4 ст. 85 КУпАП (грубі порушення правил рибальства), крошні вилучено. Більш “вдалому” браконьєру нараховано для сплати 119 грн. збитків. Матеріали справ направлено до суду. Браконьєрів очікують штрафи від 340 грн. до 680 грн. кожному.

09-11-17-05

    Завершуючи рибоохоронний рейд, держрибінспектори перевірили дотримання правил рибальства на Бурштинському водосховищі. Виявлено багато порушень на скидному каналі Бурштинської ТЕС – рибалки ловили рибу в забороненому для рибальства місці. На всіх порушників правил рибальства складено адміністративні протоколи за ч. 3 ст. 85 КУпАП.

09-11-17-02

    Постійне ведення роз’яснювальної роботи серед рибалок дозволить в майбутньому суттєво зменшити кількість порушень Правил рибальства і дозволить примножити рибні запаси у водоймах.

09-11-17-01

     Більш детально ознайомитись зі змістом довідника можна у статті:

Держрибагентство випустило перший в Україні «Довідник рибалки» 

Джерело:

Івано-Франківський рибоохоронний патруль

Поделитесь информацией:

Давайте дружить:

Оставить комментарий

Comment Spam Protection by WP-SpamFree