Робот-рибалка переверне всі уявлення про любительську риболовлю

Рубрика: Новини

07-02-17-01     Китайська компанія PowerVision на міжнародній виставці електроніки CES 2017 представила новинку – підводного робота з ехолотом «PowerRay». Він призначений для пошуку і приманювання риби (ВІДЕО).

     «Риболовля — заняття, яке досі не піддалося автоматизації. PowerRay PowerVision повністю змінює спосіб, яким ми рибалили протягом останніх 7000 років. Інноваційна технологія пошуку риби дасть нові відчуття через віртуальну реальність. PowerRay подарує рибалкам всього світу ефективність, задоволення і гострі відчуття. Любительська рибалка вже ніколи не буде колишньою», — говорить Воллі Чжен, генеральний директор компанії PowerVision.

     Підводний робот PowerRay, розроблений компанією PowerVision, оснащений камерою і ехолотом. Пристрій умовно показує наявність риби, профіль дна, підтримує трансляцію відеопотоку роздільною здатністю 1080p, в тому числі для VR-окулярів. Робот-вудильник обладнаний держателем і вбудованим підсвічуванням для приманювання риби. Ехолот може бути від’єднаний від робота і використаний окремо.

07-02-17-01

     PowerRay працює на одному зарядці до чотирьох годин, при цьому робот занурюється на глибину до 30 метрів і визначає рибу на глибині до 40 метрів щодо свого стану.

07-02-17-02

     У прес-релізі компанії-виробника повідомляється, що відеотрансляція і передача інформації з ехолота проводиться за допомогою вбудованого Wi-Fi модуля на відстані до 80 метрів від спареного мобільного пристрою, а для управління підводним безпілотником можна використовувати як смартфон, так і повноцінний пульт дистанційного управління. Як це можливо, не зрозуміло. Сучасні передавачі Wi-Fi не можуть бути працездатними на глибині через загасання радіохвилі.

    PowerRay має підтримку технології віртуальної реальності, що дозволяє спостерігати за подіями навколо підводного апарата через шолом віртуальної реальності або через фірмові окуляри PowerVision VR (вміють розпізнати руху голови і синхронізувати маневри робота з жестами оператора).

     Попереднє замовлення офіційно відкриється 27 лютого 2017 року. Поки виробник не повідомляє про ціну підводного робота-удильщика PowerRay, але неофіційно прозвучала цифра близько 1200$.

     Очевидно, рибалка із застосуванням підводного безпілотника PowerRay від компанії PowerVision буде більше схожа на комп’ютерну гру, а ніж на справжню рибалку.

Джерело:

www.powervision.me

Поделитесь информацией:

Давайте дружить:

Оставить комментарий

Comment Spam Protection by WP-SpamFree