Щуку вагою 13,5 кг зловили рибалки з льоду на живця

Рубрика: Новини

28-12-20-02

     У неділю, 27 грудня, на Мінському морі Леонід Ліхтар і його друг Максим Биков зловили щуку вагою 13,5 кілограма. Чоловіки до цих пір не можуть натішитися такій удачі. Кажуть, ніхто з рибалок-любителів таку велику рибу з цієї водойми ще не діставав (ФОТО і ВІДЕО)

     На зимову риболовлю Леонід Ліхтар їздить з 2003 року. У кожної людини, міркує він, є мрія: хтось марить про принца, хтось про машину, а рибалка – про велику рибу. І ось, напередодні Нового року бажання Леоніда збулося.

     – Ми поставили жерлиц, за допомогою яких риба ловиться на живця, і одна з них спрацювала прямо на очах. Підійшли, підсікли, я став тягнути, – повертається до тих подій співрозмовник. – Тягнув, тягнув … За вагою відчував: риба попалася велика, але що настільки, навіть не очікував. У якийсь момент ми з Максимом підтягнули її до лунки, побачили її голову – і злякалися: величезний монстр.

     – Коли витягнули її на лід, ми були збуджені і здивовані, – не приховує емоцій Леонід. – Ми стежимо за рибальськими новинами. Знаю, пару років тому тут спіймали щуку вагою 11 кілограмів, але щоб 13,5 – такого ще не траплялося.

28-12-20-01

     Помітивши улов незвичайних розмірів, до товаришів одразу стали підходити інші рибалки. Всі вітали і, звичайно, фотографувалися.

    З щукою Леонід вирішив вчинити так: з голови зробити опудало, щоб зберігати як трофей про вдалий улов. А з рештою?

    – Моя мама дуже добре готує, вона зробить приголомшливі рибні котлети, – розповідає Леонід. – У щуці було три кілограми ікри. Я її заправив сіллю і рослинним маслом. Через три дні, як раз до Нового року, її можна буде подавати до столу. Це смачний делікатес. Пригощу своїх хлопців.

       – А з Максимом не поділишся?

    – Ми поділимося, але вже готовою продукцією, – жартує співрозмовник і каже, що обов’язково запросить друга до столу.

Джерело:

Публікація на сайті Хартыя’97%

      Ознайомитися також:

Поделитесь информацией:

Давайте дружить:

Оставить комментарий

Comment Spam Protection by WP-SpamFree