Спільний рейд рибоохоронного патруля з управлінням Державної служби морського та річкового транспорту України на Дністровському водосховищі

Рубрика: Новини

11-09-20-01     З 5 по 6 вересня 2020 року Чернівецький рибоохоронний патруль провів черговий рейд спільно із Подільсько-Карпатським міжрегіональним управлінням Державної служби морського та річкового транспорту України (ФОТО)

     Рибпатрульні та інспектори Подільсько-Карпатського міжрегіонального управління Державної служби морського та річкового транспорту України провели спільні рибоохоронні рейди на Дністровському водосховищі в Кельменецькому та Сокирянському районах.

     В ході проведених рибоохоронних заході виявлено 8 адміністративних правопорушень.

11-09-20-02

     Нагадаємо, що відповідно до правил рибальства заборонено: лов з незареєстрованих плавзасобів або таких, що не мають на корпусі чіткого реєстраційного номера (за винятком веслових човнів). Крім того, заборонено керування річковим або маломірним судном особою, яка не має посвідчення судноводія.

11-09-20-01

    Додатково повідомляємо, що дані заходи проводяться з метою недопущення порушень рибоохоронного законодавства та нормативно-правових актів щодо користування малими/маломірними суднами на водних об’єктах.

     Чернівецький рибоохоронний патруль закликає громадян не бути байдужими до рибних запасів. У випадку, якщо ви помітили порушення правил рибальства – просимо терміново повідомляти на «гарячу лінію» Управління: 066 067-38-69.

Джерело:

Чернівецький рибоохоронний патруль

      Ознайомитись також:

Поделитесь информацией:

Давайте дружить:

Оставить комментарий

Comment Spam Protection by WP-SpamFree