У 2017 році на Дністровському водосховищі заборонили промисловий вилов риби

Рубрика: Новини

18-11-16-02     З 01 січня по 31 грудня 2017 року Держрибагентство призупинило промисловий вилов риби в Дністровському водосховищі в межах Чернівецької, Хмельницької та Вінницької областей, та в Південному Бузі в межах Вінницької області.

     “Ці заходи дадуть можливість популяції водних біоресурсів повністю відновитися і забезпечать збільшення рибних запасів у водоймі”, – наголошено в повідомленні Держрибагентства від 15.11.2016 року.

     Це рішення було прийнято на підставі звернень обласних рад Чернівецької, Хмельницької та Вінницької областей у зв’язку з відсутністю науково-біологічного обґрунтування щодо промислового вилову риби, без яких неможливо визначити кількість риби, на яку може бути видано дозвіл. Без них кількість риби, прийнятна для вилову промисловиками – невідома. Відповідно, Держрибагентство не розподілятиме частки на промислове рибальство на цих водоймах на 2017 рік.

18-11-16-01

     Держрибагентство не буде розподіляти частки на промисловий вилов риби на цих водоймах у 2017 році поки не буде проведено відповідні дослідження.

     А ось любительська та спортивна риболовля на Дністровському водосховищі залишається  дозволеною відповідно до норм Правил любительського та спортивного рибальства.

Джерело:

«Державне агентство рибного господарства України»

Поделитесь информацией:

Давайте дружить:

Оставить комментарий

Comment Spam Protection by WP-SpamFree