У Чернівцях на Калинівському ринку відкрито продають заборонені сіткові знаряддя лову риби

Рубрика: Новини

     28-05-19-0124 травня 2019 року на «гарячу» лінію Чернівецького рибоохоронного патруля поступило повідомлення про незаконну продаж заборонених знарядь лову риби на Калинівському ринку. Для відпрацювання отриманого повідомлення Чернівецький рибоохоронний патруль здійснив рейд на КП МТК «Калинівський ринок» (ФОТО)

     При здійсненні рибоохоронних заходів на КП МТК «Калинівський ринок» було виявлено декілька фактів  продажу заборонених знарядь лову. З незаконного обігу вилучено чотири заборонених знарядь лову, а саме: два «ятера», одна  раколовка та одна «верша».

28-05-19-01

    На всіх осіб складено протоколи про адміністративні правопорушення за ч. 1 ст. 85-1 КУпАП. Ця стаття передбачає накладення штрафу у розмірі від 153 до 1 700 грн з конфіскацією знарядь, матеріалів та засобів для їх виготовлення.

     Чернівецький рибоохоронний патруль закликає громадян бути відповідальними та дотримуватись природоохоронного законодавства України. Якщо Ви помітили порушення – прохання терміново повідомляти за номером цілодобової телефонної «гарячої» лінії відомства: 066 067 38 69

Джерело:

Чернівецький рибоохоронний патруль

     Ознайомитись також:

Поделитесь информацией:

Давайте дружить:

Оставить комментарий

Comment Spam Protection by WP-SpamFree