У Росії загорілася покрита льодом річка Обь

Рубрика: Новини

06-03-21-02

     6 березня 2021 року рибалки зняли дивовижне відео – біля міста Нижньовартовська (Ханти-Мансійський автономний округ, РФ) почалася пожежа прямо на скутій льодом річці Обь. Про це повідомляє федеральний Росприроднагляд (ФОТО і ВІДЕО)

     У відомстві припустили, що річка почала горіти через аварію на підводному трубопроводі. Керівник Росприроднагляду тримає зв’язок з губернатором Ханти-Мансійського автономного округу, а на місце інциденту направили інспекторів для з’ясування причин події і оцінки його наслідків для екології.

06-03-21-02

     Представник компанії “Сібуртюменьгаз” підтвердив виданню РБК версію, згідно з якою пожежа на скутою льодом річці почався через аварію на продуктопроводі.

      “6 березня на підводному переході через річку Обь продуктопроводу Нижневартовский ГПЗ – Південно-Баликскій ГПЗ стався пропуск широкої фракції легких вуглеводнів (ШФЛУ, або пропан-бутан, який використовується в побуті і як газомоторне паливо) з подальшим короткочасним спалахом”, – сказав представник “Сібуртюменьгаза”

06-03-21-01

      У компанії відзначили, що від місця інциденту до найближчого населеного пункту більше 40 км і ризиків для людей і екології нібито немає.

       У мережі також опублікували відео, в якому один з очевидців розповів, що чоловік, який їхав по річці на снігоході, отримав через пожежу опіки обличчя. Видання ТАСС розповіло, що площа пожежі склала 1 тис. кв. м.

     Ознайомитися також:

RYBY

11-02-21-01На Прикарпатті виявили скидання відходів тваринного походження в річку Нараївка (ФОТО і ВІДЕО)

 

 

 

01-02-21-531.01.21 в річці Золота липа (притока Дністра) зафіксували масову загибель червонокнижної риби (ФОТО)

 

 

 

20-11-20-05Чому в Дністрі немає риби? (ФОТО)

 

 

 

RYBY

Поделитесь информацией:

Давайте дружить:

Оставить комментарий

Comment Spam Protection by WP-SpamFree