У Тернопільський став запустили біля двох тон малька коропа, карася і щуки

Рубрика: Новини

     23-04-19-02Тернопільські рибалки добровільно здавали власні кошти в рибальських магазинах міста для закупівлі малька, а сума зібраних коштів склала біля 100’000 грн, йдеться у дописі ГО  «Протидія корупції та моніторинг екології “Скеля”» у Facebook (ВІДЕО)

    “Кожен охочий міг долучитись до цієї благородної справи і зробити свій фінансовий внесок безпосередньо в рибальських магазинах міста. Загальна сума коштів, яка була задіяна в переселенні риби в Тернопільський став, склала близько 100’000 гривень. І це не межа, адже після успішної акції було вирішено її продовжити. У води місцевої водойми було випущено близько двох тонн риби. Новими жителями Тернополя стали коропи, карасі та щуки.

23-04-19-02

    ГО Протидія корупції та моніторинг екології “Скеля” та Тернопільська Обласна Федерація Риболовного Спорту – ТОФРС не могли залишитись осторонь цієї події і взяли активну участь у поповненні біоресурсів Тернопільського ставу. Так, на себе була взята повністю частина транспортування риби до нової домівки. Також шляхом успішних перемовин було досягнуто куди меншої вартість на рибу, що дало змогу закупити більшу кількість підводних мешканців.

     Ще один успіх – домовленість з господарствами, які постачали рибу про те, що в майбутньому можна буде абсолютно безкоштовно отримати в них для переселення дрібну рибу (карась, тощо). А завдяки ГО «Побратими України» спільнота отримала ємності для комфортного транспортування біоресурсів в майбутньому.

23-04-19-01

    Величезна подяка хлопцям із спільнот Carp Fifhing Ternopil, Рибалка, Клуб Тернопільських Рибалок, ГО Рибалок Любителів “Ветеран” та всім тим, хто долучився до безумовно великої справи. Бо хто, якщо не ми?”, – йдеться у дописі.

     Організатори  акції нагадують, що збір коштів триває і кожен бажаючий може зробити свій внесок в зариблення Тернопільського ставу в рибальських магазинах Тернополя.

Джерело:

Допис у Facebook

ГО «Протидія корупції та моніторинг екології “Скеля”»

     Ознайомитись також:

Поделитесь информацией:

Давайте дружить:

Оставить комментарий

Comment Spam Protection by WP-SpamFree