У воді з Дністра виявили: пестициди, фармацевтичні препарати, промислові хімікати, наркотичні препарати, стимулятори і підсолоджувачі

Рубрика: Новини

27-02-21-01     В Україні вперше перевірили річки на наявність можливих забруднень, щоб докладніше дослідити проблеми річкових басейнів країни. В результаті, були виявлені ряд забруднювачів, а також хімікати і наркотики (ФОТО і ВІДЕО)

     Про це заявив голова Державного агентства водних ресурсів України Валентин Шліхта, презентуючи звіт про діяльність відомства за 2020 рік.

     “Вперше в Україні було проведено скринінг забруднюючих речовин. Скринінг – це дослідження, яке дозволяє відстежувати більше 65 тис. різних сполук. На жаль, в Україні немає можливостей для виконання скринінгу, тому відібрані проби були відправлені в найближчу лабораторію Європи”, – розповів голова Державного агентства водних ресурсів України Валентин Шліхта.

27-02-21-01

     Шпіхта також розповів, що перевірка була проведена в річках Дніпро, Дон і Дністер. В результаті, були виявлені пестициди, промислові хімікати, стимулятори, наркотичні препарати і навіть антидепресанти. Результати скринінгу звели в таблицю:

1

     За словами голови Держводагентства, скринінг допоможе визначити специфічні показники кожного річкового басейну, а також скласти план моніторингу показників.

Джерело:

Публічний звіт

ГОЛОВНОГО ДЕРЖАВНОГО АГЕНСТВА ВОДНИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ ЗА 2020 РІК

     Ознайомитись також:

RYBY

11-02-21-01На Прикарпатті виявили скидання відходів тваринного походження в річку Нараївка (ФОТО і ВІДЕО)

 

 

 

01-02-21-531.01.21 в річці Золота липа (притока Дністра) зафіксували масову загибель червонокнижної риби (ФОТО)

 

 

 

20-11-20-05Чому в Дністрі немає риби? (ФОТО)

 

 

 

RYBY

Поделитесь информацией:

Давайте дружить:

Оставить комментарий

Comment Spam Protection by WP-SpamFree