УВАГА – активізувались псевдо рибоохоронні патрульні!

Рубрика: Новини

     15-03-19-01Шахраї представляються інспекторами рибоохоронного патруля, і на вигаданій підставі (наприклад, в цьому місці риболовля заборонена) конфіскують у рибалок-любителів вудки, улов, і навіть вимагають гроші, щоб вигадана ними справа не йшла до суду. Як відрізнити псевдо рибоохоронців від справжніх, і як діяти при зустрічі з шахраями? (ФОТО)

      «З’явились випадки, коли невідомі люди представляються інспекторами рибоохоронного патруля. Звертаємо увагу рибалок та громадян, що в управління вже надходили скарги про те, що невідомі люди представляються державними інспекторами Хмельницького рибоохоронного патруля і відповідно вчиняють незаконні дії», – повідомляють в прес-службі управління Державного агентства рибного господарства у Хмельницькій області.

     Шахраї не лише безпідставно конфіскують улов та знаряддя лову в рибалок, а ще й вимагають гроші, щоб справа не йшла до суду. Тому в управлінні наголошують, що державний інспектор повинен обов’язково представитись та пред’явити посвідчення.

15-03-19-01Справжні інспектори рибоохорони проводять рейди в спеціальній формі із відмінними знаками – наприклад на куртці шеврон з написом “Хмельницький рибоохорони патруль”

     «Відрізнити справжніх інспекторів також можна і по формі. Найчастіше хлопці їдуть у рейд у форменому одязі із шевронами. Однак, це не є обов’язкова умова. Адже, можуть траплятись також і ситуації, коли вони можуть працювати під прикриттям»,- пояснюють у відомстві.

15-03-19-05У справжніх інспекторів рибоохорони на куртці спеціальні знаки з написом «Рибоохороний патруль», на грудях камера відеоспостереження, і на кепці відповідна какарда.

     Усі державні інспектори рибоохоронного патруля у відповідності до Порядку проведення рибоохоронних рейдів під час виявлення порушника зобов’язані:

  1. привітатись, назвати своє прізвище, посаду, та пред’явити на вимогу такої особи службове посвідчення, надавши можливість ознайомитися з викладеною в ньому інформацією, не випускаючи службове посвідчення з рук;
  2. викласти суть скоєного правопорушення та за можливості з’ясувати обставини, що можуть вплинути на розгляд матеріалів про адміністративні правопорушення;
  3. запропонувати пред’явити документи, які посвідчують особу (паспорт, посвідчення на право керування транспортним або плавучим засобом), для складання протоколу про адміністративне правопорушення;
  4. скласти протокол про адміністративне правопорушення.

     Справжні інспектори рибоохорони проводять конфіскацію знарядь рибальства чи виловленої риби виключно у викладеному вище порядку дій, і лише із складанням спеціального Протоколу вилучення. Якщо шахраї вимагають конфіскації рибальських знарядь чи улову без складання відповідного протоколу із свідками – це звичайні грабіжники.

    Якщо рибалка порушує Правила рибальства, інспектор пояснює суть порушення і виписує Протокол про адміністративне правопорушення, який надалі передається до суду. Сума штрафу може бути визначена лише за рішенням суду. Ніякої сплати штрафу на місці бути не може – це шахрайство.

     У разі зустрічі із псевдо рибоохоронцями – негайно викликайте поліцію.

Джерело:

Хмельницький рибоохоронний патруль

     Ознайомитись також:

Поделитесь информацией:

Давайте дружить:

Оставить комментарий

Comment Spam Protection by WP-SpamFree