В Англії зловили найбільшого коропа вагою 34 кг

Рубрика: Новини

21-10-20-02     12 жовтня 2020 року 38-річний покрівельник Уейн Менсфорд (Wayne Mansford) зловив найбільшого коропа у Великобританії, проте не став фіксувати рекорд, оскільки побоюється критики і загрози життю (ФОТО)

     У понеділок 12 жовтня Уейн Менсфорд зловив дзеркального коропа вагою 34 кілограма на прізвисько Маршал в Кембриджширі. Він заманив рибу на пеллетс і солодку кукурудзу. Британець десять хвилин баровся з рибою, але все ж витягнув її. Менсфорд не повірив своїм очам і перевірив ще раз вагу коропа. Його улов виявився на 3,1 кілограма важчий, ніж нинішній рекордсмен.

21-10-20-02

     Спійману покрівельником рибу запустили в озеро кілька років тому, коли вона вже важила шість кілограмів, і оскільки вона була привезена з-за кордону, багато рибалок вважають, що її не можна вважати споконвічною британською мешканкою водойми, а тому рекорд не повинен фіксуватися. Вони впевнені, що варто нагороджувати лише рибалок, які зловили диких риб, які самостійно нагуляти вага.

     З цього приводу видання Daily Mail наводить у приклад історію рибалки Тома Доерті (Tom Doherty), який в 2016 році спробував зафіксувати як рекорд свій улов – 31,7-кілограмового дзеркального коропа, спочатку завезеного з Ізраїлю. Цей вчинок викликав настільки сильне обурення в суспільстві рибалок, що Доерті погрожували розправою.

21-10-20-03

     Сам Менсфорд вважає, що рибалки-традиціоналісти просто заздрять його успіху, однак не впевнений, що готовий піти на конфлікт з ними. «Я вже отримав багато злих повідомлень, але для мене короп залишається коропом. Всі коропи в якомусь сенсі були завезені, але я обговорю це питання з людьми і подивлюся, що ми вирішимо», – пояснив він.

21-10-20-01

    Представник організації, що фіксує рибальські рекорди у Великобританії, заявив, що з поваги до Менсфорду відмовиться від коментарів. Однак він зазначив, що раніше риби, спіймані в тому ж озері, не фіксувалися як рекордні, так як їх підгодовують. Проте представник підкреслив, що кожна ситуація розглядається окремо.

Джерело:

Публікація у Фейсбук

     Ознайомитися також:

Поделитесь информацией:

Давайте дружить:

Оставить комментарий

Comment Spam Protection by WP-SpamFree