В Чернівцях посеред міста в озері загинула риба

Рубрика: Новини

26-09-16-03     В парку «Жовтневий» на верхньому озері в неділю 25.09.16 відпочиваючі спостерігали на поверхні водойми безліч мертвої риби різного розміру. Рибалки шоковані. Кажуть, ніколи такого не бачили. Є підозра, що в озеро стікають змиви з ресторанів та заправки (ВІДЕО).

     Розповідає чернівчанка Тетяна Шепелько: “Кажуть, що за день вода в озері почорніла і риба всплила вверх брюхом. Кілограм десять риби плаває. Тут діти гуляють, батьки. А ситуація дуже екологічно небезпечна.”

26-09-16-03

     Водночас у керівництві Чернівцірибоохорони факт масової загибелі риб журналістам ІА АСС підтвердили. Також повідомили, що мертвих риб знайдено біля струмка, який впадає в озеро. Скоріш за все, риба почала гинути ще кілька днів тому.

26-09-16-02

     Причина явища наразі не встановлена. Припускають, що через опале листя, яке почало гнити, у воді не вистачає кисню. Відповідно, риби вмирають.

     Точну версію буде відомо після того, як екологи та санепідемологи проведуть відповідні лабораторні досліди.

26-09-16-01

      Працівники Чернівцірибоохорони додають, що подібну ситуацію спостерігали два роки тому. Тоді загибель риб спричинили стічні води із багатоповерхівок. Але служби швидко налагодили ситуацію.

Джерела:

“Інформаційне агентство АСС”

відео телеканалу “Чернівецький Промінь”

Поделитесь информацией:

Давайте дружить:

Оставить комментарий

Comment Spam Protection by WP-SpamFree