В Дністровське водосховище запустили 3 тони малька товстолобика

Рубрика: Новини

10-11-17-03     Зариблення водосховища мальком товстолобика відбулось поблизу с. Непоротове Сокирянського р-ну Чернівецької області (ФОТО).

     Вже багато років прибережна зона Дністровського водосховища влітку повністю заростає водоростями. Це явище негативно впливає на екосистему водойми – вода застоюється, цвіте, відбувається замулення водойми і, як наслідок, задуха то мор риби.

10-11-17-05

  Та разом ми зможемо очистити воду, привести до ладу фарватерну лінію і прибережну зону, заселити водойми рибою і повернути природі її первозданний вигляд та зберегти її для своїх дітей!

10-11-17-04

     Для збереження екосистеми цієї чудової водойми,  в рамках програми «Фонду охорони навколишнього природного середовища України», поблизу с. Непоротове в річку Дністер випустили близько 3 тонн мілька рослиноїдного товстолобика.

10-11-17-01

     У важливому екологічному заході взяли участь представники Фонду, обласних та районних профільних служб, заступник голови районної ради Олексій Бойко, начальник відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Іван Варчук, Михалківський сільський голова.

10-11-17-02

    За словами учасників заходу, відтворення водних живих ресурсів прісних водойм дає надію на повноцінне відновлення всієї екосистеми краю і має привернути увагу небайдужих людей, зрозуміти всім роль людини в збережені природи.

10-11-17-03

Джерело:

Північно-бессарабський інформаційний портал

Поделитесь информацией:

Давайте дружить:

Оставить комментарий

Comment Spam Protection by WP-SpamFree