В гірські річки Буковини запустили 120000 мальків форелі

Рубрика: Новини

     02-08-18-01З 31 липня по 2 серпня 2018 року ДУ «Рибоводний форелевий завод Лопушно» випустив 120 тис. екз. струмкової форелі у річки Черемош, Серет та Путилку. Середня вага вселеного малька становила 1,8 грамів. Водойми були зариблені в межах Вижницького та Путильського районів Чернівецької області (ФОТО).

    Контроль за проведенням вселення здійснювала спеціальна комісія, утворена Держрибагентством. До неї увійшли: головний спеціаліст відділу наукового забезпечення галузі і обліку рибогосподарських водних об’єктів Управління організації рибальства, аквакультури та наукового забезпечення галузі Держрибагентства, начальник Управління Держрибагентства у Чернівецькій області, представник Держекоінспекції, головний рибовод та іхтіопатолог ДУ «Рибоводний форелевий завод Лопушно».

02-08-18-03

    «Проведена робота має на меті збереження та відтворення аборигенних видів риб – струмкової форелі. Дякую заводу, а також усім учасникам робіт за відновлення рибогосподарського потенціалу та підтримання сталих запасів риби у водоймах області», – розповіла керівник Чернівецького рибоохоронного патруля Вікторія Устименко.

02-08-18-02

    Крім того, до кінця вересня заводом планується вселення райдужної форелі та дунайського лосося в р. Прут поблизу с. Дубівці Кіцманського району Чернівецькой області та р. Черемош поблизу с. Усть-Путила Путильського району. Згідно поданої заявки, вселення відбуватиметься цьогорічками риб в такій кількості: 27 тис. екз. райдужної форелі та 3 тис. екз. дунайського лосося. Середня вага одного екземпляра становитиме три і більше грамів.

02-08-18-01

Джерело:

Чернівецький рибоохоронний патруль

Поделитесь информацией:

Давайте дружить:

Оставить комментарий

Comment Spam Protection by WP-SpamFree