В Івано-Франківській області створюють нове КП «Дністровський ландшафтний парк»

Рубрика: Новини

27-11-16-01     Розвивати туристичний імідж в Івано-Франківській області та опікуватись Дністровський каньйоном буде нове комунальне підприємство. В облраді планують створити комунальне підприємство «Дністровський ландшафтний парк». Воно доглядатиме за всією заповідною зоною у понад 19’000 гектарів у межах Тлумацького і Городенківського районів (ВІДЕО).

     Раніше цим займались органи місцевого самоврядування і користувачі, які знаходились на цій ділянці. В облраді кажуть, тепер функції буде покладено на окрему адміністрацію, як цього вимагає закон.

     Розповідає голова комісії Івано-Франківської облради з питань соціально-економічного розвитку Остап Дзета: «По перше це курортний, рекреаційний закуток, по друге вони будуть дивитись за станом прибережної зони, тому, що ми знаємо сьогодні неорганізований відпочинок призводить до того, що м’яко кажучи береги знаходяться не в тому стані в якому вони повинні знаходитись».

     Втім, конкретні обов’язки комунального підприємства ще уточнюватимуться. Чиновники припускають, що воно не лише займатиметься розвитком туризму, куруватиме ще рекреацією, оздоровленням та науковою діяльністю на території заповідника. Попередньо, в штаті налічуватиметься лише декілька людей, зокрема до адміністрації увійде еколог та земельник. Незважаючи на це посадовці переконані, що підприємство працюватиме ефективно.

27-11-16-01

    «Якщо взяти на території сусідніх областей, наприклад Тернопільської, вздовж Дністра створено “Національний природний парк”, тому ми зобов’язані забезпечити збереження того що в нас є для наступних поколінь», – розповідає заступник начальника управління екології ОДА Андрій Пліхтяк.

     Остаточне рішення у створенні нового комунального підприємства «Дністровський ландшафтний парк» мають ухвалити депутати облради на черговому засіданні 9 грудня 2016 року.

Джерело:

Телевізійний канал «402»

Поделитесь информацией:

Давайте дружить:

Оставить комментарий

Comment Spam Protection by WP-SpamFree