В Івано-Франківську посеред міста чоловік наловив форелі на понад 2000 грн.

Рубрика: Новини

05-05-17-03     Під час проведення рибоохоронного рейду 29.04.2017 року по обох Бистрицях обласного центру, що проводився спільно із громадськими рибінспекторами та активістами, в улові рибака виявлено форель, заборонений правилами рибальства до вилову вид риби – штраф за 1 спійману рибку 340 грн. (ФОТО).

     Радіючи з того, що в межах Івано-Франківська раптом добре почала клювати форель, мешканець міста на Бистриці Надвірнянській встиг піймати на момент проведення рейду вудкою 6 штук цього виду.

05-05-17-01

     Його успіх гідно оцінили рибоохоронці: нарахували завдані природі збитки в розмірі 2040 грн. На горе-рибалку складено адмінпротокол за ч. 3 ст. 85 КУпАП, йому накладено 51 грн. штрафу.

05-05-17-03

     Загалом, риболовля виявилася вельми дорогою: майже 2,1 тис. грн. І це при тому, що чоловік рибалив дозволеним знаряддям лову (вудкою), у дозволеному місці та у дозволений час. Одне не взяв до уваги рибалка: ловив (брав у садок) заборонену для вилову рибу.

05-05-17-04

     Зазначимо, що виявити цей факт порушення правил рибальства допомогли громадські активісти та один з громадських інспекторів рибоохорони.

05-05-17-02

     Івано-Франківський рибоохоронний патруль тісно співпрацює з кількома громадськими об’єднаннями рибалок області, регулярно залучає до рейдової роботи кілька десятків громадських інспекторів рибоохорони. Вони й допомагають державним інспекторам охороняти рибні запаси краю, виявляти порушників правил рибальства.

Джерело:

Івана-Франківський рибоохоронний патруль

Поделитесь информацией:

Давайте дружить:

Оставить комментарий

Comment Spam Protection by WP-SpamFree