В Івано-Франківську посеред міста в озері виявили стометрову сітку

Рубрика: Новини

     29-11-18-03Інцидент трапився 26 листопада 2018 року на «Німецькому» озері в мікрорайоні “Пасічна”. В піднятій сітці інспектори рибоохорони виявили двох великих товстолобів вагою 9 та 11 кг (ФОТО)

    Зранку 26 листопада 2018 року інспектори Івано-Франківського рибоохоронного патруля провели рейд на озерах Івано-Франківська та річці Бистриці Солотвинській в межах міста. На міському озері в парку та на річці порушень правил рибальства не було. А на “Німецькому” озері в мікрорайоні “Пасічна” держрибінспектори виявили у воді сітку.

29-11-18-01

    Браконьєрська стометрова сітка очевидно була поставлена ще з ночі. Коли заборонене сітне знаряддя лову витягли з води, в ній виявили двох великих товстолобів вагою 9 та 11 кг.

29-11-18-02

    Кілька років тому в це озеро запускали зарибок товстолобів для очистки водойми від водоростей та попередження цвітіння води. Риба прижилась, виросла і от окремі екземпляри вже досягли таких розмірів. Росли б і далі, якби не впали в око браконьєрам… На жаль, самих браконьєрів цього разу затримати не вдалось.

29-11-18-03

    Обох товстолобів інспектори здали на рибоприймальний пункт. Браконьєрську сітку вилучено для подальшого знищення.

Джерело:

Івано-Франківський рибоохоронний патруль

Поделитесь информацией:

Давайте дружить:

Оставить комментарий

Comment Spam Protection by WP-SpamFree