В Коломиї сітки відкрито продають на центральному ринку

Рубрика: Новини

18-01-18-07     А браконьєри ці сітки використовують для свого незаконного промислу риби на Пруті і навіть на Бурштинському водосховищі (ФОТО).

     В п’ятницю, 12 січня 2018 року, інспектори Івано-Франківського рибоохоронного патруля проводили чергову перевірку місцевих ринків для виявлення фактів незаконної торгівлі рибою та забороненими знаряддями лову. Цього разу рибоохоронні заходи проводились на Коломийському центральному ринку. Близько 10:30 було виявлено та зупинено незаконний продаж сіток, вже споряджених для браконьєрства.

18-01-18-07

    Мешканець Коломиї відкрито продавав сітки на вибір, разом із вудками, спінінгами та іншим рибальським спорядженням. На нерозбірливого продавця складено адмінпротокол за ч. 1 ст. 85-1 КУпАП. Браконьєрські сітки вилучено.

18-01-18-06

    Матеріали справи направлено до суду, який накладе на чоловіка штраф від 153 грн. до 357 грн. Без сумніву, сітки будуть конфісковані.

18-01-18-05

    Цього ж дня, рейдова група держрибінспекторів на чолі з начальником Івано-Франківського рибоохоронного патруля Р.С. Чорненьким проводила перевірку дотримання правил рибальства на гірській частині Прута.

18-01-18-01

     Природоохоронний захід виявився результативним: близько 14 години дня поблизу смт. Делятин Надвірнянського району виявлено незаконний вилов риби сіткою.

18-01-18-02

      Місцевий мешканець в гумових чоботах-забродах в тихому місці встановив сітку поперек русла Прута. Сподівався на гарний улов делікатесної риби – форелі. І вже встиг зловити таким браконьєрським способом одну рибину на 200 г. Проте його промисел зупинили рибоохоронці.

18-01-18-03

     На чоловіка складено адмінпротокол за ч. 4 ст. 85 КУпАП (грубе порушення правил рибальства). Сітку, чоботи-заброди та улов вилучено. За фактом незаконного вилову форелі нараховано збитки в розмірі 340 грн.

     Матеріали справи направлено до суду, який накладе на порушника правил рибальства штраф від 340 грн. до 680 грн. Сплатити треба буде і накладений штраф, і нараховані збитки.

    А за три дня до цих поді, у вівторок, 9 січня 2018 року, о 23:30 держінспекторами Івано-Франківського рибоохоронного патруля під час проведення рейду на Бурштинському водосховищі виявлено факт браконьєрства.

18-01-18-04

      Мешканець обласного центру на гумовому надувному човні, використовуючи заборонене сітне знаряддя, ловив рибу. Сітку мав відповідну для такої водойми – довжиною 200 м та висотою 3 м. На момент затримання рибоохоронцями чоловік встиг виловити 11 карасів загальною вагою 3,7 кг.

     Своїми незаконними діями порушник правил рибальства завдав збитків на суму 187 грн. На браконьєра складено адмінпротокол за ч. 4 ст. 85 КУпАП (грубе порушення правил рибальства), вилучено сітку, надувний човен та рибу. Матеріали справи передано до суду, де і буде визначено розмір штрафу (від 340 грн. до 680 грн.) з можливою конфіскацією човна.

     Таким чином, продаж сіток і риболовля із сітками може принести самі збитки, як продавцям сіток, так і рибалкам-браконьєрам, замість жаданої наживи.

Джерело:

Івано-Франківський рибоохоронний патруль

Поделитесь информацией:

Давайте дружить:

Оставить комментарий

Comment Spam Protection by WP-SpamFree