В озерах тернопільського гідропарку «Топільче» масово гине та розкладається риба

Рубрика: Новини

    На протязі декількох днів в озерцях на території гідропарку «Топільче» вспливали мертві великі та малі рибини. 24 червня поблизу озер стояв нестерпний сморід від мертвої риби, а 25 червня працівники гідропарку почали збирати мертву рибу (ФОТО і ВІДЕО)

    Як повідомляють місцеві мешканці у соцмережах, водяна живність почала гинути ще з минулих вихідних, а водойми вкрилися пліснявою та позеленіли. На берегах озер можна спостерігати сотні мертвих рибин.

    «У суботу ввечері йшла з дитиною додому через «Топільче». Коли зайшла углиб парку і підійшла ближче до одного з озерець, що знаходиться найближче до головної дороги, відчула неприємний запах. Здавалося, ніби поблизу щось засмерділося. Сморід ширився повсюди, особливо там, де було ближче до води. А сама водойма набула неприродного темно-зеленого кольору, була застояна, а рослини біля берега почали покриватися синюватою пліснявою», —  розповіла тернополянка Марина Т.

     Про те, що в парку починає масово гинути риба, було немало повідомлень і від інших містян. Люди скаржилися, що за лічені дні риба почала розкладатися, через що на території гідропарку жахливий сморід.

     24 червня можна було побачити, що в декількох озерах на поверхні води плавали як малі, так і великі мертві рибини. Мертва риба устеляла прибережну територію водойм, а в окремих озерах тушок було стільки, що вони устелили всю поверхню водойми.

    А зранку, 25 червня відповідальні за благоустрій території працівники за допомогою сіток та човна почали виловлювати мертву рибу. Як повідомили чоловіки, мертву рибу було відправлено на аналіз. Причина загибелі водних мешканців поки невідома.

 Джерело:

Відео з YouTube

     Ознайомитись також:

Поделитесь информацией:

Давайте дружить:

Оставить комментарий

Comment Spam Protection by WP-SpamFree