В річці Совиця біля Чернівців загинула риба

Рубрика: Новини

     23-08-18-01Місцеве підприємство вночі скидає в річку відходи виробництва, через це в с. Мамаївці створилась екологічна проблема. Річка Совиця впадає в Прут, а Прут в свою чергу несе свої води в м. Чернівці, де на берегах річки відпочивають люди, купаються у цій воді і п’ють цю воду. Про це повідомляє Христина Марчук на своїй сторінці у FaceBook (ФОТО)

     «У нас в Мамаївцях знову екологічна проблема. Після вчорашнього забруднення води в річці Совиця викидами із заводу Букофрукт, сьогодні бачимо наслідки – вся риба сплила на поверхню. Ця річечка тече в 100 м. від житлових будинків, в тому числі і мого. Вода ж йде в грунт і може проникнути в криниці, що загрожує здоров’ю людей», – розповіла Христина Марчук.
23-08-18-01

23-08-18-02

     «І це ж не вперше, така ситуація була кілька років тому, ми тоді обійшли всі служби, довели їх вину, вони заплатили невеличкий штраф і на цьому все закінчилось. І ось тільки екосистема річки почала відновлюватися, лише в цьому році з’явилися раки, і на тобі – знову викид в річку. А все тому, що Букофрукт економить на очисних системах і підло вночі скидає відходи в річку, щоб до ранку вода протекла і не було помітно характерного чорного кольору води і різкого запаху. Але ми це так не залишимо!!!», – добавила Христина Марчук.

23-08-18-03

23-08-18-04

Поделитесь информацией:

Давайте дружить:

Оставить комментарий

Comment Spam Protection by WP-SpamFree