Весняно-літня нерестова заборона лову риби 2021 року в Тернопільській області

Рубрика: Новини

nerest     З 1 квітня по 10 червня 2021 року в Тернопільській області діє весняно-літня нерестова заборона лову риби. В цей період любительське рибальство дозволено лише на спеціально визначених ділянках водойм.

     З метою охорони та відтворення водних біоресурсів у природних рибогосподарських об’єктах Тернопільської області Управлінням Державного агентства рибного господарства у Тернопільській області видано відповідний наказ від 18 березня 2021 року №06 згідно якого встановлюється період природного відтворення (нересту) водних біоресурсів з 01 квітня по 10 червня 2021 року (включно) на всіх рибогосподарських водних об’єктах, включаючи водойми, які знаходяться в межах територій та об’єктів природно-заповідного фонду Тернопільської області.

     Також, Тернопільським рибоохоронним патрулем створено інтерактивну карту спеціально визначених місць для задоволення потреб рибалок – любителів в період весняно – літньої заборони на лов риби у Тернопільській області у 2021 році. Інтерактивна карта доступна для перегляду за ⇒посиланням⇐.

     Довідкова інформація:

  • Під час веснянно-літньої нерестової заборони ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ використання плавзасобів (човнів) у визначених місцях нересту, промислове рибальство, здійснення підводного полювання, проведення змагань зі спортивного рибальства, а також днопоглиблювальних, вибухових та інших робіт, добування будівельних матеріалів у місцях масового нересту водних біоресурсів.
  • Під час веснянно-літньої нерестової заборони ДОЗВОЛЯЄТЬСЯ аматорський вилов, до 3 кг. риби на одну особу однією поплавковою або донною вудкою з одним гачком і спінінгом з берега у місцях визначених у переліку.

22-03-21-01

Джерело:

Тернопільський рибоохоронний патруль

     Ознайомитись також:

RYBY

13-03-21-0110.03.21 на Дністровському водосховищі рибоохоронці зібрали 1,2 км «без господарських» сіток з уловом (ФОТО)

 

 

 

 

07-03-21-04Зняття заборони вилову риби перед гирлами річок, які впадають у Дністровське водосховище (ФОТО)

01-02-21-531.01.21 в річці Золота липа (притока Дністра) зафіксували масову загибель червонокнижної риби (ФОТО)

RYBY

Поделитесь информацией:

Давайте дружить:

Оставить комментарий

Comment Spam Protection by WP-SpamFree