Відео-репортаж про роботу Чернівецького рибоохоронного патруля у нерестовий період 2018 року

Рубрика: Новини

     22-05-18-01Знімальна група телеканалу «Чернівці» відправилась разом із інспекторами Чернівецького рибоохоронного патруля у черговий рейд по Дністровському водосховищу. Загалом, інспектори констатують зменшення кількості грубих порушень Правил рибальства в порівнянні з попереднім роком (ВІДЕО).

     Чернівецький рибоохоронний патруль продовжує боротьбу з браконьєрами на території Дністровського водосховища. Станом на сьогодні на Дністровському водосховищі діє заборона на вилов риби у період нересту, однак тільки вийшовши на патрулювання інспектори зуміли вийти на слід одного з правопорушників та затримати його за виловом риби за допомогою заборонених знарядь, а саме сітки.

     «За ним дуже довго наблюдали хлопці, сиділи в засідці, і вчора його прийняли», – розповів заступник начальника Управління Державного агентства рибного господарства у Чернівецькій області Валентин Філіпчук.

22-05-18-01

     За словами інспекторів, зараз присутня динаміка зменшення браконьєрства на Дністровському водосховищі, однак, його велика територія та недостатня кількість патрульних інспекторів не дозволяє повністю зупинити дане  явище.

     «За останній рік ситуація помінялась на краще, але все рівно, 15 патрульних, які на сьогоднішній день в Чернівецькому рибоохоронному патрулю, неможливо охопити все Дністровське водосховище і всі водойми Чернівецької області, але ми намагаємось це зробити спільно з поліцією Хмельницької і Чернівецької областей», – добавив Валентин Філіпчук.

     Також патрульні зазначають зменшення випадків браконьєрства у нерестовий період.

     «Порівнюючи з нерестовим періодом минулого року, браконьєрів стало менше, сіток стало менше набагато. Кожен день патрулюють хлопці всю річку Дністер цілодобово, як то кажуть 24 на 7 «нон стоп». Стараємось зробити все для того, щоб нерест риби пройшов задовільно.

     Незнання законодавства не звільнює від відповідальності. Тому, для того ,щоб навіть їхати на водойму здійснювати лов риби потрібно спочатку самого себе проінформувати: де можна, де не можна, як можна і як не можна», – розповів Валентин Філіпчук.

     Ознайомитись із ділянками Дністровського водосховища призначеними для любительської та спортивної риболовлі у нерестовий період 2018 року мажна в Додатку №1 до наказу про нерестову заборону, за ⇒посиланням⇐.

Джерело:

ТК «Чернівці»

Поделитесь информацией:

Давайте дружить:

Оставить комментарий

Comment Spam Protection by WP-SpamFree