Вирок суду за рибальство із застосуванням «електровудочки»

Рубрика: Новини

pravosudie    Під час дії нерестової заборони житель села Радісне Полонського району Хмельницької області успішно «рибалив» із застосуванням електроструму. На момент затримання чоловік встиг зловити 679 рибин, сума збитків завданих рибному господарству склала 12’529 грн. Полонський районний суд виніс вирок по даній справі.

     «Внаслідок незаконного зайняття рибним добувним промислом за допомогою електроструму в період нересту чоловік завдав шкоди водним біоресурсам в розмірі 12 тисяч 529 гривень. Суд визнав винним обвинуваченого за частиною 2 статті 249 Кримінального кодексу України та призначив йому покарання у виді 3 тисячі 400 гривень штрафу», – констатує суд.

pravosudie

     У прес-службі додають, що на судовому засіданні чоловік свою вину визнав та розкаявся – це врахував суд, обираючи вид та міру покарання.

     «Обставинами, що пом’якшують покарання обвинуваченому є щире каяття та добровільне відшкодування шкоди, що підтверджується наданими в суді квитанціями про сплату шкоди, заподіяної порушенням законодавства про охорону навколишнього середовища», – йдеться у вироку.

Джерело:

Прес-служба Полонського районного суду

     Ознайомитись також:

Поделитесь информацией:

Давайте дружить:

Оставить комментарий

Comment Spam Protection by WP-SpamFree