Виявлено 4 випадки торгівлі рибою на ринках без документів

Рубрика: Новини

14-09-17-01     Купуючи рибу з рук без документів, яка як правило являється браконьєрським уловом, покупці стимулюють браконьєрів до нових незаконних «рибалок». Навіть якщо риба виловлена із дотриманням Правил любительського і спортивного рибальства, її можна використовувати лише для особистого споживання і забороняється продавати (ФОТО).

     З 08 по 12 вересня 2017 року працівниками Хмельницькрибоохорони із залученням працівників патрульної поліції було проведено рибоохоронні рейди на продовольчих та  стихійних ринках м. Хмельницький.

     В результаті рейдів виявлено 4 порушення реалізації риби без документів, які б свідчили про законність її придбання та сертифікат якості. Вилучено 39 кг риби. Відносно порушників складено  протоколи про адміністративні правопорушення за ч.1 ст.88-1 КУпАП. Матеріали справ направлені до суду для прийняття рішення.

14-09-17-01

   Звертаємо увагу, купуючи рибу на стихійних ринках, продавці мають право продавати її лише після проведення лабораторних аналізів і отримання ветеринарного документу щодо її придатності. У реалізаторів риби також повинна бути накладна, в якій зазначено, де придбано рибу. Зазвичай риба невідомого походження, без документів, є браконьєрським уловом і не завжди безпечна для споживання.

     Для попередження незаконного продажу риби, працівниками Хмельницькрибоохорони, постійно проводяться рейди на ринках області. Хмельницькрибоохорона закликає громадян не підтримувати браконьєрів, купуючи у них рибу невідомого походження та невстановленої якості.

     Якщо Ви помітили порушення правил рибальства чи збуту водних біоресурсів, прохання телефонувати на всеукраїнську «гарячу» лінію: 0-800-50-52-50.

Джерело:

Хмельницькрибоохорона

Поделитесь информацией:

Давайте дружить:

Оставить комментарий

Comment Spam Protection by WP-SpamFree