З 01.12.20 до 30.06.21 в Чернівецькій області заборонено ловити раків

Рубрика: Новини

Rak     В період з 01 грудня 2020 року по 30 червня 2021 року встановлюється заборона на вилов раків в рибогосподарських водних об’єктах Чернівецької, Тернопільської і Хмельницької областей, включно із Дністровським водосховищем (ФОТО)

      Заборону встановлено з метою забезпечення охорони цього виду водних біоресурсів під час їх природного відтворення, створення сприятливих умов для виношування ікри та збільшення запасів у водоймах.

Rak

     Лов раків в заборонений період є порушенням природоохоронного законодавства, за яке передбачена адміністративна відповідальність у вигляді штрафу, розмір якого коливається від 34 до 680 гривень. Крім того, порушнику доведеться сплатити збитки у розмірі 25,5 грн за кожний екземпляр незаконно виловленого рака.

     Чернівецький рибоохоронний патруль закликає громадян бути відповідальними та дотримуватись природоохоронного законодавства України. Якщо Ви помітили порушення – прохання терміново повідомляти за номером цілодобової телефонної «гарячої»  лінії Управління: 066 067 38 69

11_25_zaborona-lovu-rakiv

Джерело:

Чернівецький рибоохоронний патруль

     Ознайомитись також:

Поделитесь информацией:

Давайте дружить:

Оставить комментарий

Comment Spam Protection by WP-SpamFree