З 10 грудня в Чернівецькій області заборонено ловити раків

Рубрика: Новини

     30-11-18-01В період з 10 грудня 2018 року по 30 червня 2019 року згідно з наказом Чернівецького рибоохоронного патруля №141 від 27.11.18 заборонений будь-який вилов річкових раків у водних об’єктах Чернівецької області та Дністровському водосховищі в адміністративних межах Чернівецької, Хмельницької, Тернопільської і Вінницької областей.

     Заборона встановлюється з метою забезпечення охорони цього виду біоресурсів під час природного відтворення.

    «Типовий репродуктивний цикл річкових раків включає зимово-весняне парування, яке проходить з грудня по березень. Концентрація ікряних самок на репродуктивних полях відбувається приблизно у квітні-травні, а виношування личинок самками може тривати до 25 червня», – повідомила керівник Чернівецького рибоохоронного патруля Вікторія Устименко.

30-11-18-01

     Довідкова інформація:

     Лов раків в заборонений період є порушенням природоохоронного законодавства, за яке передбачена адміністративна відповідальність у вигляді штрафу – від 34 до 680 грн. Крім того, порушнику доведеться сплатити збитки у розмірі 25,5 грн за кожний екземпляр незаконно виловленого рака.

     Чернівецький рибоохоронний патруль закликає громадян бути відповідальними та дотримуватись природоохоронного законодавства України. Якщо Ви помітили порушення – прохання терміново повідомляти за номером цілодобової телефонної «гарячої лінії» відомства: 066 067 38 69.

Джерело:

Чернівецький рибоохоронний патруль

     Ознайомитись також:

Поделитесь информацией:

Давайте дружить:

Оставить комментарий

Comment Spam Protection by WP-SpamFree