З 18 вересня в Івано-Франківській області заборонили вилов раків

Рубрика: Новини

17-09-17-01     Враховуючи особливості біології раків та з метою охорони, збереження їх природних запасів впродовж цьогорічного періоду нересту наказом Івано-Франківського рибоохоронного патруля № 76 від 13 вересня 2017 року заборонено вилов раків у всіх рибогосподарських водних об’єктах Івано-Франківської області на період з 18 вересня по 20 жовтня 2017 року.

     Закликаємо рибалок не добувати раків з водойм протягом дії заборон, передбачених п. 4.5 Правил любительського і спортивного рибальства: “Забороняється лов раків у нерестовий період, під час линьки і виношування ікри, а також у темну пору доби (пізніше години від заходу сонця та раніше години до його сходу) із застосуванням підсвічування.”

17-09-17-01

    Задля збереження популяції прісноводних раків в природі Правилами любительського і спортивного рибальства встановлено їх мінімальний, допустимий для вилову розмір – не менше 10 см. Також запроваджено обмеження обсягу добового вилову – не більше 30 шт. на одного ловця. Регламентовано і самі знаряддя лову раків.

02-02-16-02

     За незаконне добування раків порушники-браконьєри, окрім штрафу, повинні сплатити збитки у розмірі 25,5 грн. за кожен екземпляр, незалежно від його розмірів.

Джерело:

Івано-Франківський рибоохоронний патруль

Поделитесь информацией:

Давайте дружить:

Оставить комментарий

Comment Spam Protection by WP-SpamFree