З 27 по 29 вересня 2019 року відбудеться відкритий чемпіонат міста Хмельницького з лову риби серед рибалок-любителів

Рубрика: Новини

     IFВ День Міста проведуть змагання під назвою «Проскурівська риболовна ліга». Цього року Хмельницькому виповнюється 588 років з часу першої писемної згадки. Хмельницька міська рада запрошує рибалок-любителів взяти участь у відкритому чемпіонаті «Проскурівська риболовна ліга» (ФОТО)

     Для любителів риболовлі буде проведено Відкритий чемпіонат міста Хмельницького з лову риби серед рибалок-любителів у триборстві з лову риби з берега поплавковим, спінінговим та фідерними вудилищами.

IF

     Захід відбудеться в рамках відзначення Дня міста 27-29 вересня цього року. Бажаючим взяти участь потрібно заповнити ⇒аплікаційну форму⇐.

     До участі у змаганнях допускаються особи віком від 14 років з відповідним станом здоров’я. Учасникам, у кожній дисципліні, присвоюється реєстраційний номер, який буде перепусткою на змагання та атрибутом для встановлення особи спортсмена.

     Участь у змаганнях братиме у кожній дисципліні 30 осіб. Додатково буде зареєстровано ще 10 чоловік, в разі відмови одного з учасників у змаганнях має право взяти участь наступний зареєстрований учасник. Попередньо перед змаганнями учасники «ПРОСКУРІВСЬКОЇ РИБОЛОВНОЇ ЛІГИ» будуть повідомлені в телефоному режимі.

     Змагання є рейтинговими і не є комерційними. Проходитимуть в особистому заліку по кожній дисципліні. Із положенням змагань можна ознайомитися за ⇒посиланням⇐.

     Більш детальну інформацію можна отримати за телефонами:

     76-41-09 – Управління молоді та спорту Хмельницької міської Ради.

     097-844-26-20 – Володимир Васьковський (Хмельницька обласна федерація риболовного спорту).

Джерело:

Плес-служба Хмельницької міської ради

Фотографії з минулорічних змагань

     Ознайомитись також:

Поделитесь информацией:

Давайте дружить:

Оставить комментарий

Comment Spam Protection by WP-SpamFree