За рішенням суду власник ставка повинен знищити всіх жаб у водоймі

Рубрика: Новини

16-12-20-01     Французький суд виніс рішення про необхідність позбутися жаб з озера через те, що вони роблять так багато галасу під час шлюбного сезону, що завдає незручностей місцевим жителям (ФОТО і ВІДЕО)

     Після дев’яти років судових баталій Мішель і Анна Пешерас отримали повідомлення про те, що у них є 90 днів, щоб осушити ставок площею 300 квадратних метрів біля їхнього будинку в селі Гріньйоль (населення 587 осіб) і позбутися жаб.

     Мішель Пешерас каже, що він заново розкопав історичний ставок, який був засипаний, і отримав його з власності своїх сусідів 12 років тому.

     Він сказав журналістам, що його сусід Жан-Луї Мальфіоне не скаржився в той час, і навіть запитав, хто зробив цю роботу, щоб він міг створити подібний ставок на своїй території.

16-12-20-01

     Однак у 2012 році Мальфіоне подав до суду за підтримки судового пристава, який стверджував, що шум, видаваний жабами в певну пору року, досягав 63 децибел при запису з відкритого вікна спальні сусіда.

     У 2014 році справа була спочатку відхилена місцевим судом, але пізніше залишена без зміни суддею Бордо. З того часу вона передавалася між юридичними юрисдикціями.

     Під загрозою великих штрафів і ув’язнення після рішення суду в цьому місяці сім’я Пешерас почала осушувати ставок, який також є домом для риби і качок і оазою для диких тварин, включаючи чапель, оленів і кабанів.

     Тим часом екологічна група Société pour l’Etude et l’Aménagement de la nature dans le Sud-Ouest подає апеляцію в касаційну інстанцію, вищу судову інстанцію Франції. Асоціація Cistude Nature стверджує, що в ставку живуть шість охоронюваних видів жаб.

    Петиція про порятунок жаб зібрала понад 91 000 підписів за два дні.

Джерело:

Публікація в The Guardian

     Ознайомитись також:

Поделитесь информацией:

Давайте дружить:

Оставить комментарий

Comment Spam Protection by WP-SpamFree