За жорстоке поводження з рибою американець потрапив за ґрати

Рубрика: Новини

     08-04-19-0153-річного американця, який проживає в штаті Північна Кароліна, заарештували за звинуваченням у жорстокому поводженні з акваріумний рибкою. Чоловік переїхав в новий будинок, а акваріумну рибку залишив без догляду в старій квартирі. Про це повідомляє WECT.

      При огляді будинку, де колись жив 53-річний Майкл Рей Хінсон (Michael Ray Hinson), знайшли брудний акваріум, в якому плавала риба. Вона страждала від недоїдання і гексамітоза – хвороби, яка могла бути пов’язана з поганими умовами утримання. Як з’ясувалося, після переїзду Хінсон кинув її в старій квартирі.

08-04-19-01

     Помічники шерифа вилучили рибку і відвезли в зоомагазин, де її планують виходити і підшукати їй нового господаря. За словами продавця, це глазчатий астронотус, який може вирости до 40 сантиметрів в довжину. «Вони добре піддаються тренуванню, мають різні характери, деякі бувають агресивними», – стверджує він.

08-04-19-02

    Хінсону пред’явлені звинувачення в залишенні тварини і трьох випадках жорстокого поводження з тваринами. В офісі шерифа відзначили, що чоловік став першим жителем округу, якого викрили в жорстокості до риби.

     Виникає запитання, – «Куди світ котиться?» На нього є логічна відповідь, словами з відомої пісні, – «Ми відповідаємо за тих, кого приручили!»

     Слід зазначити, по природоохоронним законам Німеччини, спійману рибу забороняється тримати в рибальському садку або на кукані, як це у нас прийнято. Її слід відразу відпустити або вбити. Порушника очікує пристойний штраф за знущання над рибою.

Фото: New Hanover County Sheriff’s Office

     Ознайомитись також:

Поделитесь информацией:

Давайте дружить:

Оставить комментарий

Comment Spam Protection by WP-SpamFree