Зимові змагання рибалок на Буковині 19.02.2017

Рубрика: Новини

19-02-17-03     У Глибоці на ставку Василя Радукану, члена УТМР, колишнього воїна – “афганця”, відбувся турнір рибалок. Сприяла цьому й сонячна погода (ФОТО).

     «Раніше традиційно ми проводили зимову риболовлю на початку лютого, але через морози трохи “відсунули” змагання», – розповідає Георгій Рудяга, голова обласної організації УТМР.

     У турнірі брали участь 26 учасників, або 13 команд з районів області. Наймолодшому учаснику Левку Круліковському з Глибоки – 20 років, найстаршому, Іллі Ткачу, з цього ж району – 71 рік. Товщина льоду, приблизно 30 сантиметрів. Час для риболовлі – три години. Переможець той, хто найбільше наловив риби на вагу.

    За сигнальним пострілом риболови-спортсмени почали робити лунки в товстому льоді.

19-02-17-01

     Серед рибалок й одна жінка – Жанна Хіміон зі Сторожинця.

     «Ловити рибу навчилася ще в дитинстві», – каже жінка, розмотуючи маленьку вудочку, насилюючи на гачок корм. «Якось впіймала товстолобика вагою 5,6 кг. Любить рибалити й мій тринадцятилітній син, та чоловік Дмитро. Участь у таких змаганнях беру вперше, віддаю ж перевагу літній риболовлі. Налаштована на перемогу, хоча головне для мене участь, здоров’я та спілкування з досвідченими рибалками. А ловляться тут плотва, карасики, одне слово, дрібненька риба. Ловляться на опариш, мотиль, мормишку».

19-02-17-02

    Жанна Хіміон одна з перших вполювала дві плотви. Але не відстав від неї її сусід Петро Губка з Тисівців Сторожинецького району, який серйозно займається риболовлею, за його словами, років десять. Причому, бере участь як в зимовій, так і літній рибалці. Три зловлені рибини чоловік заховав у ряднинку, щоб не дражнити сусідів-рибалок. До речі, так робили всі учасники змагань.

     «Був випадок, коли переможцем змагань вийшов рибалка, який спіймав всього 110 грамів риби», – згадує Петро Губка.

     В індивідуальному заліку переможцями стали Ярослав Костиняк, Юрій Ткачук – з Тисівців Сторожинецького району, та Юрій Куляк з Глибоки, які впіймали, відповідно, 2,5, 1,5 й 1,2 кілограми риби. Вони отримали призи – тільняшки, бури, бачки для рибного причандалля, вудочки.

19-02-17-03

     В командному заліку переможцями стали команди з Тисівців, Глибокої та Сторожинця.

19-02-17-04

     Не забули нагородити й єдину жінку учасника змагань – Жанну Хіміон та наймолодшого та найстаршого рибалок.

Джерело:

«Молодий Буковинець»

Поделитесь информацией:

Давайте дружить:

Оставить комментарий

Comment Spam Protection by WP-SpamFree