Зимувальні ями риби в Хмельницькій області на 2017-2018 роки

Рубрика: Новини

18-11-16-02     Згідно з наказом Хмельницькрибоохорони №40 від 26.10.17, з 1 листопада 2017 року забороняється лов риби на зимувальних ямах. Діє заборона до початку весняного нерестового періоду 2018 року. Перелік зимувальних ям додаєтся до наказу.

ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО РИБНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ

Управління охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства в Хмельницькій області

(Хмельницькрибоохорона)

Н   А   К   А   З

26.10.2017 року          м. Хмельницький          №40

Про встановлення заборони вилову водних біоресурсів на зимувальних ямах у водоймах Хмельницької області

     Відповідно до Закону України «Про рибне господарство, промислове рибальство та охорону водних біоресурсів», Правил промислового рибальства в рибогосподарських водних об’єктах України, затверджених наказом Державного комітету рибного господарства України 18.03.99 р. №33, зареєстрованих в Міністерстві юстиції України 25.02.99 р. №326/3619, Правил любительського і спортивного рибальства, затверджених наказом Державного комітету рибного господарства України 15.02.99 р. №19, зареєстрованих в Міністерстві юстиції України 24.04.99 р. №269/3562 та з метою забезпечення охорони зимівлі водних біоресурсів,

НАКАЗУЮ:

 1. Затвердити Перелік основних місць зимівлі водних біоресурсів на водоймах Хмельницької області, де встановлено заборону на вилов водних біоресурсів з 01 листопада 2017 р. до початку весняного нерестового періоду 2018 року, що додається.
 2. Зобов’язати інспекторський склад:
  • Уточнити та підтвердити перелік місць зимівлі водних біоресурсів в осінньо-зимовий період 2017-2018 року на рибогосподарських водних об’єктах, що знаходяться в зоні контролю та ввести заборону на будь-який вилов водних біоресурсів на зимувальних ямах з 01 листопада 2017 р. до початку весняного нерестового періоду у 2018 році.
  • Забезпечити належну охорону місць зимівлі водних біоресурсів та контроль за ходом зимівлі, розробити заходи щодо запобігання явищ задухи і загибелі риби та інших водних біоресурсів.
  • Оповістити через засоби масової інформації населення та зацікавлені підприємства, установи та організації, а також місцеві адміністрації про встановлення заборони на вилов водних біоресурсів на зимувальних ямах.
  • Систематично, станом на 25 число кожного місяця, інформувати сектор іхтіології Хмельницькрибоохорони про хід зимівлі у підконтрольних водних об’єктах.
 3. Наказ Хмельницькрибоохорони «Про встановлення заборони вилову водних біоресурсів на зимувальних ямах у водоймах Хмельницької області» від 20.10.2016 року №53 вважати таким, що втратив чинність.
 4. Сектору юридичного забезпечення та роботи з персоналом ознайомити відповідальних осіб особисто під підпис.
 5. Наказ набирає чинності з 01 листопада 2017 року.
 6. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

Голова комісії з ліквідації – головний державний інспектор – В. П. Басун

Перелік основних місць зимівлі водних біоресурсів на водоймах Хмельницької області, де встановлено заборону на вилов водних біоресурсів з 01 листопада 2017 р до початку весняного нерестового періоду 2018 року.

Мартинківське водосховище:

 • акваторія в районі р. Ушука в с. Курівка, площа 3 га., Волочиського району.

р. Горинь

 • Полянськнй піщаний кар’єр від залізничного мосту до витоку р. Горинь 50 м., Славутського району.

р. Збруч

 • від с. П’ятничани вниз по течії до с. Мала Бережанка Чемеровецького району.

Басейн р. Збруч

 • «Збручанська водойма» – вверх по течії від дамби біля с. Вочківці Волочиського району 250 м по ширині дамби відповідно до розмітки.

Щедрівське водосховище:

 • в пригирловій ділянці р. Вовк, площа 5 га;
 • акваторія в районі Летичівської птахофабрики, площа 5 га;

Завідувач сектору іхтіології та регулювання рибальства   –   А.Ф. Сиротчук

Джерело:

Хмельницькрибоохорона

Поделитесь информацией:

Давайте дружить:

Оставить комментарий

Comment Spam Protection by WP-SpamFree