Змагання із спортивної зимової рибалки в Снятині 14.01.17

Рубрика: Новини

03-02-17-01     В м. Снятин Івано-Франківської обл. на р. Прут відбулися міські змагання зі спортивної зимової риболовлі. Організували цей захід голова Снятинської міської ради Анатолій Шумко та керівник районної організації УТМР Михайло Григорчук (ВІДЕО).

Також, на змаганнях був присутній представник Івано-Франківського рибоохоронного патруля, який слідкував за дотриманням правил рибальства. Риболовля відбувалася за межами зимувальних ям, учасників попередили про необхідність відпускати “червонокнижні” види (насамперед це стосувалося марени), які можуть випадково потрапити на гачок.

03-02-17-02

    Метою організованого заходу було підвищення спортивної майстерності місцевих рибалок, визначення кращих спортсменів-рибалок міста Снятина, що стали переможцями та призерами змагань, а також дружнє спілкування, приємний відпочинок за улюбленою справою.

03-02-17-01

     Після ранкової реєстрації, відбулось оголошення умов змагань та принципів оцінювання. Умови змагання були наступні:

  • одна впіймана риба – 1 бал;
  • один грам ваги впійманої риби – 1 бал;
  • червонокнижна риба (морена, рибець) одразу випускається і не зараховується!

     Розпочалася спортивна зимова риболовля о 9:00 та тривала до 12:00 – 3 години. По завершенню змагань судді взялися за фіксування рибальських досягнень: довгоочікуване зважування уловів, підрахунки результатів та підведення підсумків.

     Перше місце здобув рибак – Ігор Ахтемійчук, друге місце здобув рибак – Сергій Радик, третє місце здобув рибак – Едвард Сіддіков. Інші учасники змагання теж отримали заохочуючі призи.

Джерела:

«Снятинська міська рада»

«Івано-Франківський рибоохоронний патруль»

Поделитесь информацией:

Давайте дружить:

Оставить комментарий

Comment Spam Protection by WP-SpamFree