Десять найбільш незвичайних видів риб

Рубрика: Рибацькі приколи

     07-Ryba-KapliaУ наших водоймах чудово прижився ротан, також надходять повідомлення про появу в деяких озерах американського сонячного окуня, тому в зв’язку з прийдешніми неминучими кліматичними змінами, можливо в недалекому майбутньому в наших водоймах з’являться нові екзотичні представники іхтіофауни (ФОТО)

    Комусь ці риби здадуться смішними, комусь моторошними, комусь дивними створіннями природи. На сьогоднішній день ймовірність зустрітися з більшістю з них у любителів риболовлі або дайвінгу близька до нуля, навіть в тропічних країнах, оскільки майже всі вони живуть дуже глибоко.

01-Plascenosnaja_Akula1 – Акула-плащеносець

       Як не дивно, це акула. Цей вид акули, названий акулою-плащеносцем, був описаний в 1884 році американським зоологом Самуелем Гарманом. Вважається, що плащеносна акула не змінилася з часів своєї появи в крейдяному періоді. Як правило, плащеносець водиться в теплих водах Атлантичного океану і зрідка зустрічається в Баренцевому морі.

02-Ryba_liagushka2 – Риба-жаба

     Риба-жаба була відкрита в 2009 році. На відміну від більшості риб, риба-жаба плаває, відштовхуючись від дна грудними плавниками, або повзає по дну, перебираючи ними як ногами.

03-Ryba_triapicnic

3 – Риба-ганчірник

     Цю рибу-ганчірник важко помітити серед водоростей, настільки добре вона маскується. Ганчірників був відкритий в 1865 році в Індійському океані.

04-Ryba_Luna4 – Риба-місяць

     Риба-місяць була описана вперше в 1758 році. Може досягати розміру в кілька метрів і важити 2 тонни. Риба-місяць – поганий плавець: часто можна побачити як вона лежить на боці на поверхні води.

05-Skorpena_Ambrona

5 – Скорпена Амброне

     Скорпена Амброне відкрита в 1856 році. Може змінювати колір і линяти. На відміну від більшості представників екзотичної десятки, досить добре вивчена і зустрічається неглибоко, не заглиблюючись нижче 35 метрів в водах Індійського і Тихого океанів поблизу Індонезії і Філіппін.

06-Ryba_Chimera6 – Риба-химера

     На рідкість огидна на вигляд риба-химера харчується молюсками і живе на дні Атлантичного океану. Відкрита в 1909 році.

07-Ryba-Kaplia
7 – Риба-крапля

     Риба-крапля відкрита в 1926 році. Мешкає тільки поблизу Австралії і Тасманії на глибині до 1200 метрів.

08-Latimeria8 – Латимерія

     Відомо два види латимерій – Latimeria chalumnae, що мешкає біля східного і південного узбережжя Африки, і Latimeria menadoensis, відкрита і описана в 1997-1999 рр. біля острова Сулавесі в Індонезії. Можливо, найдавніша з нині живих риб: латимерії з’явилися 400 мільйонів років тому. До середини минулого століття латимерій відловлювали в досить великій кількості, тому що помилково вважалося, що їх м’ясо (абсолютно неїстівне на смак) володіє антималярійного властивостями.

09-Morskoi_Cert9 – Морський чорт

     Не лякайтеся – це волосатий морський чорт, відкритий в 1930 році. Мешкає тільки на глибині від 1 км.

10-Malorotaia_Makropinna10 – Малорота макропинна

     Малорота макропинна з прозорою головою і великими спрямованими вгору очима відкрита в 1939 році. Живе в субарктичних і помірних водах північної частини Тихого океану: біля берегів північної Японії, Курильських островів, в Беринговому морі і біля західного узбережжя Канади і США.

Джерело:

Інформує Хроника.инфо з посиланням на BigPicture.

     Ознайомитись також:

Поделитесь информацией:

Давайте дружить:

Оставить комментарий

Comment Spam Protection by WP-SpamFree