Крокодил показав рибалкам, чия тут риба!

Рубрика: Рибацькі приколи

20-04-21-02     Коли австралійські рибалки намагалися затягнути спійману акулу в човен, в рибу вчепився гребенястий крокодил. Довжина рептилії була два з половиною метра, пише Daily Mail (ФОТО і ВІДЕО)

     Двоє чоловіків, 62-річний Джофф Тратвейн і його сусід Нет Барнс рибалили на човні в 80 кілометрах від Уиндема. Під кінець свого заходу вони зловили на вудку молоду чернопері акулу.

20-04-21-02

      Тратвейн зняв на фото і відео боротьбу крокодила за улов. Барнс здався і обрізав жилку. “Задоволений” крокодил поплив з рибиною до берега, де її і з’їв.

20-04-21-01

     Гребенястий крокодил – це найбільший представник свого загону плазунів, а також найбільший наземний або прибережний хижак. Самці цього виду можуть досягати довжини семи метрів при масі приблизно до двох тонн. Це також єдині сучасні крокодили, які регулярно виростають більш 5,2 метрів в довжину. Варто зазначити, що самки гребенястих крокодилів помітно менші за самців.

     Гребенястий крокодил може жити в солоній воді, але, як правило, живе в мангрових болотах, дельтах, лагунах і в нижній течії річок. Він поширений набагато ширше, ніж будь-який інший сучасний вид крокодилів: його ареал починається від східного узбережжя Індії, проходячи на південь через території більшості держав Південно-Східної Азії, аж до Північної Австралії. У минулому гребенястий крокодил був поширений ще ширше, зустрічаючись на східному узбережжі Африки і південних берегах Японії.

     Ознайомитись також:

RYBY

16-03-21-01Екзотичні методи риболовлі в тропічних країнах (ФОТО і ВІДЕО)

12-10-20-0939 веселих фотографій на рибальську тему (ФОТО)

01-09-20-02У центрі Дніпра на даху громадської зупинки чоловік на човні намагався ловити рибу (ФОТО і ВІДЕО)

RYBY

Поделитесь информацией:

Давайте дружить:

Оставить комментарий

Comment Spam Protection by WP-SpamFree